חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חיזוק רצפת האגן

בריחת שתן, די עם הבושה והשתיקה ! אפשר גם אחרת... בואו לפתור את הבעיה וגם ליהנות.


לקבלת פרטים מנציגת החברה, 

אנא מלאי את הפרטים או תתקשרי ל 03-3724734

כ-37% מהנשים סובלות מדליפת שתן בשלב כלשהו בחייהם.
73% מהסובלות אינן מדווחות על הבעיה לרופא !
חיזוק רצפת האגן והסוף לבריחת השתן

אפשר גם אחרת... בואו לפתור את הבעיה וגם ליהנות.

לקבלת פרטים מנציגת החברה, אנא מלאי את הפרטים או תתקשרי ל-03-3724734

כ-37% מהנשים סובלות מדליפת שתן בשלב כלשהו בחייהם.

73% מהסובלות אינן מדווחות על הבעיה לרופא !

נושא בריחת השתן הוא אחד הנושאים הכואבים והלא נעימים של נשים רבות. הכל מתחיל בדליפה של כמה טיפות בעקבות התעטשות, צחוק, מאמץ גופני וכד'. במידה והתופעה לא מטופלת, עם הזמן אי הנעימות גוברת. מכאן שבין אם סובלים מבריחת שתן בהריון, מבריחת שתן אחרי לידה, או בשל כל סיבה אחרת, טוב לדעת שקיים פתרון נגיש, נוח ואף שנוח להתמדה.

באופן כללי מי שבודקת מה ניתן לעשות, די מהר מגלה מספר אפיקי פעולה אפשריים.

אחת מההצעות נוגעת לביצוע תרגילים קונבנציונליים על בסיס יום יומי. עם זאת, מדובר במשימה קשה ומתישה, כך שרוב הנשים מרימות ידיים כבר לאחר מספר אימונים בודדים. במקביל קיים טיפול פיזיותרפיה מטעם קופות החולים, אך הוא פולשני ולעתים גם מביך, ועל כן טוב לגלות שישנה אלטרנטיבה.

אלטרנטיבה מדעית ומהנה

אלטרנטיבה שהיא גם מדעית, גם מהנה וגם מובילה לתוצאות - אימון ברטט! מדובר באימון שמשלב בין מכשיר לחיזוק רצפת האגן לבין סדרת תרגילים ייעודיים – מוזמנים להכיר את מכשירי ויברטק! מכשירי ויברטק מציעים משטח רחב של 80 סנטימטר - גודל חיוני ומינימאלי לביצוע מועיל של מגוון תרגילים, כאשר ההתנגדות של המכשיר מוגדרת כ G5.

שנסביר? ובכן הוכח כי רטט כלל גופי מוביל לשינויים מרחיקי לכת – עשר דקות בלבד של רטט כלל גופי משפר את זרימת הדם, מחמצן את התאים, מסייע לניקוז לימפטי מוגבר וגורם לתחושת מרץ ואנרגיה אצל גברים ונשים כאחד.

חיזוק רצפת אגן - מחזקים את שריר ה PC

כיצד רטט מסייע באופן ממוקד לבעיית בריחת שתן? ובכן רטט כלל גופי בין היתר מוביל לחיזוק שריר ה-pubococcygeus , שריר שידוע גם בשם היותר מוכר: "שריר רצפת האגן". שריר זה מדמה צורת ערסל, והוא קיים הן אצל נשים והן אצל גברים, כאשר הוא משתרע מעצם הערווה ועד עצם הזנב.

שריר pubococcygeus מרכיב את רצפת חלל האגן ותומך באיברים של האגן. ניתן לחוש בשריר (עבור גברים ונשים כאחד) על ידי עצירת זרימת השתן. כיצד כל זאת מתחבר? ובכן באמצעות תרגיליKEGEL הכוללים מתיחות קבועות ומבוקרות של השריר זוכים לשלוט על דליפת השתן – מחזקים את רצפת האגן! 

כמו כן, קיים בונוס. נחמד לדעת ששליטה על השריר מזכה בשליטה מינית גבוהה אצל גברים ונשים כאחד. האומנם? ובכן שרירי Pubococcygeus שולטים לא רק בזרימת השתן, אלא גם בהתכווצויות במהלך האורגזמה, כך שבין היתר השקעה בשרירים עשויה להגביר את האורגזמה ואף להפוך אותה ליותר קלה להשגה.

כיצד משיגים כל זאת?

הרעיון הוא לשלב בין רטט כלל גופי לבין תכנית אימון מתאימה, כזו שמחזקת ומתחזקת את שרירי רצפת האגן, כלומר תרגיליKEGEL בשילוב שיטת ויברטק מהווים את המפתח להצלחה. 

אם נבקש לצלול פנימה ולהבין כיצד השיטה עובדת, נציין עובדה אחת פשוטה: היחלשות שרירי ריצפת האגן גורמת לדליפת שתן, כך שיש לחזק את שרירי ריצפת האגן, ופה תרגיל שנקרא Kegel (על שם הרופא שהמציא אותו) נכנס לתמונה.

תרגילים לחיזוק רצפת אגן מושתתים על "טכניקת עצירה", מתוך מטרה לאתר את השרירים (שרירי רצפת האגן). פה נציין שאין לבצע את התרגיל על בסיס קבוע ומומלץ לרוקן את שלפוחית השתן לפני עשיית התרגיל.

הנחיה אישית ע"י אנשי מקצוע מתחום הפיזיותרפיה

מזה מספר שנים טכנולוגיית האימון ברטט של ויברטק מאפשרת לנשים רבות לטפל בבעיית בריחת השתן בקלות יתרה, תוך ביצוע אימון יומי, קצר ומהנה (בסך הכול נדרשים להשקיע ביום בין 10/15 דקות), כך שמאוד קל להתמיד.

כפי שציינו, רטט כלל גופי משפיע רבות על חיזוק רצפת האגן, משמע פותר את בעיית הדליפה, אך פה נוסיף ונחדד שהתרגול מותאם אישית על ידי אנשי מקצוע, בהתאם לפרמטרים גופנים ואישיים. 

התכנית מתקדמת ביחד עם המתעמלת מידי שבוע, באמצעות מעקב שמתקיים דרך האינטרנט. מאחורי הייעוץ האישי עומדים פיזיותרפיסטים מוסמכים, כאשר טוב לדעת שהם גם יודעים להנחות לגבי השגת יעדים נוספים. כך למשל הצוות המקצועי יודע להציע תרגילים נוספים שמסייעים לנצל את המכשיר לא רק עבור חיזוק רצפת האגן, אלא גם לטובת חיטוב הגוף והרזיה. 

מעבר לכך, טוב לדעת שניתן לנצל את המכשיר באופן זוגי - החברה יודעת להעניק שתי תכניות אימון שונות לשני בני הזוג (כל אחד והצרכים שלו).

התמדה שמוכיחה את עצמה

בסקר של חברת ויברטק בישראל נמצא ש93% מתוך 1845 לקוחות דיווחו על התמדה בעבודה עם המכשיר, גם לאחר שנה! מדובר בנתון מדהים, במיוחד לאור העובדה שלאחר כשנה ההתמדה במכשירי ספורט אחרים בארץ עומדת רק על 14%.

כמו כן, הסקר מצביע על עוד שני נתונים מרשימים:

74% נשים דיווחו כי בעיית דליפת השתן נפתרה כבר לאחר חצי שנה.

16% נשים דיווחו כי לאחר חצי שנה חל שיפור משמעותי בבעיית בריחת השתן.

לקבלת פרטים נוספים בטלפון מהנציגה שלנו אנא מלאו פרטים בצד ימין של דף זה.

אז למה דווקא Vibratech ?

שיטת Vibratech מבוססת על תכנית אימונים אישית המותאמת אך ורק למתאמן הספציפי. התכנית לוקחת בחשבון נתונים ומרכיבים אישיים, כגון גיל, רמת כושר, צרכים, BMI (שקלול של גובה ומשקל לפי גיל) ועוד. ההתאמה האישית מבטיחה רמת סיכון נמוכה ואפשרות לפעילות אינטנסיבית על השרירים והעצמות.

אם הגעת לגיל המעבר, אל תחכי, עצרי את היחלשות רצפת אגן, רגע לפני!

References

Lauper M., Kuhn, A., Gerber, R., Luginbuhl, H., Radinger, L. (2009). Pelvic floor stimulation: what are the good vibrations? Neurology and Urodynamics, 28(5), 405-10.

Von der Heide, S., Emons, G., Hilgers, R., Viereck, V., Effect on muscles of mechanical vibrations produced by the WBV in combination with physical therapy in treating female stress urinary incontinence. Retrieved November

הבהרה כללית:

חברת ויברטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.

המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות, כגון רופא או מטפל בהשגחת רופא.

חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה נועדו לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.

לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,

אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותית מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.

 

 

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד