חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מניעה וטיפול בריחת סידן מהעצמות

מצב גופך אינו גזרה משמים, בכוחך לשנותו.
אנו נעזור לך ביעילות ובמקצועיות רבה.


שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בבריחת סידן ובתופעות דלדול העצם.
שיטת הרטט הוכחה כיעילה במיוחד למניעת וטיפול בבריחת סידן.
באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות
את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.


* מכשיר מתקדם עם פלטה רחבה.
* ביקור בית של פיזיותרפיסט מומחה.                                            
* בניה תוכנית אימון מותאמן אישי.


לדף סקר לקוחות 2012 תלחץ כאן
 

יש לך בריחת סידן? החלי לטפל היום!!
אל תהיי אדישה,
אוסטיאופורוזיס היא מחלה שקטה ואכזרית.
תמסרי לנו פרטים או תתקשרי, כדאי לשמוע.

בריחת סידן , הגורמת לדלדול העצם היא אחת התופעות האופייניות לנשים בגיל המעבר.
בריחת סידן, דלדול העצם או בשמה הלועזי אוסטיאופורוזיס, היא מחלה שבה צפיפות המינרלים בעצם פוחתת. כתוצאה מכך, העצמות הנפגעות חשופות יותר לשברים.

אוסטאופורוזיס אמנם שכיחה יותר בנשים בגיל המעבר, אבל עדיין נפוצה מאוד גם בקרב גברים. (מדברים על גבר אחד מחמישה שיסבול משבר עקב דלדול עצם במהלך חייו).

הטיפול הטוב ביותר, הוא טיפול מונע באמצעות פעילות גופנית. אולם נשים רבות החוששות מכאבי ברכיים, כאבי גב, מנפילות ושברים, נמנעות מלעשות פעילות ספורטיבית.

מאחר שהמחלה מושפעת בעיקר מההורמון הנשי - אסטרוגן, יותר נשים נוטות ללקות במחלה, מאשר גברים.

על פי מחקר שערך המרכז הלאומי לבקרת מחלות בישראל בשנת 2003 עלה כי שיעור התחלואה באוסטיאופורוזיס- (בריחת סידן) בקרב נשים בגיל 45 -55 עומד על 9% ומעל גיל 65 שיעור זה עומד על כ- 30%.

אוסטיאופורוזיס שנוצר בגיל המעבר, עלול בגיל מאוחר יותר לגרום לשברים ולנכויות, עד כדי אי יכולת תפקוד. גיל המעבר אם כן, הוא הזמן למתן את הירידה בצפיפות העצם. שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בבריחת סידן או אוסטיאופורוזיס ודלדול העצם. באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.


לדף סקר לקוחות 2012 תלחץ כאן


 

 

 

אז למה דווקא Vibratech ?


שיטת Vibratech מבוססת על תכנית אימונים אישית המותאמת אך ורק למתאמן הספציפי. התוכנית לוקחת בחשבון נתונים ומרכיבים אישיים כגון: גיל, צרכים, BMI (שקלול של גובה ומשקל לפי גיל) ועוד. ההתאמה האישית מבטיחה רמת סיכון נמוכה ואפשרות לפעילות אינטנסיבית על השרירים והעצמות.
זאת למעשה הסיבה ששיטת Vibratech יעילה לא רק למניעה, אלא היא מומלצת גם לנשים שכבר סובלות מהמחלה (אוסטיאופורוזיס) . היא מאפשרת להן לעשות פעילות ספורטיבית, ללא חשש לנפילות או שברים.
חשוב לדעת - מבנה הגוף עלול להשתנות כתוצאה מאוסטיאופורוזיס ולכן, חשוב ביותר להתאים תכנית אישית וללוות אותה במדריך שמסביר ומדגים כיצד לבצע את התרגילים בדרך היעילה ביותר.
מכלול של: טכנולוגיה מתקדמת, תכנית אימונים מותאמת באופן אישי ומדריך צמוד, רק אימון בשיטת Vibratech יכול להציע.
אם הגעת לגיל המעבר, אל תחכי, עצרי את בריחת הסידן, רגע לפני!

בשנים האחרונות יעילות אימון בשיטת הרטט מניעת דלדול מסת העצם, נחקרה בעשרות מחקרים אקדמאיים.

לדוגמא מחקר פורסם ב American society for bone and mineral בדק את יעילות השיטה בקרב 70 נשים שעברו אתגיל המעבר. התוצאות היו מדהימות: לאחר זמן קצר של אימון בשיטת הרטט בריחת הסידן נעצרה לחלוטין בעמוד השדרה ובעצמות הירך. יתרה מזו בקרב מספר גדול של נשים רמת הסידן אף עלתה. לעומת זאת, בקבוצת הביקורת בריחת הסידן נמשכה בקרב כל הנשים.


ויברטק מעבירה הרצאה אקדמית לרופאים, בכנס השנתי לרפואה פיזיקלית ושיקום. 

מהם הגורמים המרכזיים לדלדול העצם בגיל זה?אחת התופעות הנפוצות בקרב נשים בגיל המעבר היא השינויים ההורמונאליים , הגורמת להחלשות השרירים ולדלדול העצמות. בנוסף, ככל שעולים בגיל, הגוף מייצר פחות הורמונים כגון: טסטוסטרון, אסטרוגן והורמון הגדילה המשמעותיים ביותר לתחזוקת חוזק העצמות.


מה ניתן לעשות כדי למנוע את המחלה?פעילות גופנית המפעילה עומס משמעותי ומבוקר על שרירי השלד הינה אחד מגורמי המניעה היעילים ביותר לאוסטיאופורוזיס. הבעיה שלנשים הסובלות מבריחת סידן קשה לעסוק בפעילות ספורטיבית, שכן שריריהן חלשים ובמיוחד ברגליים.


שיטת Vibratech מציעה פתרון אופטימלי לבעיה. אימון בשיטת הרטט מחזק את הגוף ובונה את מתח השרירים. הוא משפר את זרימת הדם, שכן הרטט "פותח" את הורידים ברגליים. כמו כן, הוא מעורר את רקמות העצם ומסייע בבניית תאי עצם חדשים.
מחקרים מוכיחים שאימון בשיטת הרטט תורם משמעותית לטיפול ולמניעת אוסטיאופורוזיס.

כבר מהאימון הראשון רמות הורמון הטסטוסטרון והורמון הגדילה עולות ותורמות לחיזוק העצם. כמו כן, השיטה גם מסייעת לחיטוב הגוף ולהצרת היקפים


» בריחת סידן מניעה וטיפול - לחץ למחקרים מדעיים

 

הבהרה כללית:
חברת ויברוטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברת ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.

פעילות גופנית המפעילה עומס משמעותי ומבוקר על שרירי השלד הינה אחד מגורמי המניעה היעילים ביותר לאוסטיאופורוזיס."קרא עוד
אחת מכל שלוש נשים בגיל 65 ומעלה תסבול מבריחת סידן. אך מדוע לקבל את המצב ולא להתחיל ולעשות משהו בנידון? הכירי את שיטת Vibratech.קרא עוד
שיטת ויברטק גם נותנת פיתרון מדעי רציני, וגם מאפשרת לבצע את התרגילים הדרושים ללא מאמץ ושתורמים למניעת בריחת סידן. מדובר על כ-15 דקות ביום, עם תוכנית אישית (לכל בנאדם דרושה תוכנית שונה בהתאם לפרמטרים גופנים ואישיים), למכשירי ויברטק משטח רחב של 80 סנטימטר (גודל חיוני לביצוע מועיל של התרגילים) – התוכנית מתקדמת מדי שבוע דרך האינטרנט. התנגדות של המכשיר - G5.קרא עוד
להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד