חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חיטוב הגוף בבית בעזרת אימון ברטט

חיטוב הגוף בבית באמצעות אימון בשיטת הרטט אמנם לא בא להחליף אימון גופני רגיל, אך תוצאותיו היעילות המושגות תוך זמן קצר וחוסר המאמץ הפיזי הכרוך ביישומו, גורמים ליותר ויותר אנשים לאמצו כאימון האולטימטיבי לחיטוב הגוף ולשמירה על כושר גופני.

חיטוב הגוף ללא חדרי כושר ומבלי להזיע

יתרונותיה הרבים של השיטה מאפשרים לכל אחד בבית, בעבודה או במכון ייעודי, לשמור על חיטוב וכושר בלי להזיע ובלי להתאמץ כמו בפעילות ספורטיבית.


שלושת המרכיבים של השיטה שמבטיחים הצלחה

אתם בטח יודעים מה החשיבות של מדריך אישי צמוד בתהליך חיטוב גוף. אבל מה לעשות, לרובנו אין את היכולת לממן אימונים קבועים ורציפים עם מדריך. לחלקנו גם אין את הזמן הנדרש להקדיש לאימונים של שעה. לכן השיטה של ויברטק יעילה כל כך, מכיוון שהיא משלבת שלושה מרכיבים חשובים להצלחה:


 • טכנולוגיה מתקדמת

 • תכנית אישית

 • מדריך צמוד


מרכיבים אלה מבטיחים לכל אחד להגיע לתוצאות המיוחלות. לא רק אנשים "רגילים" מאמצים בחום את שיטת הרטט, גם ספורטאים רבים נעזרים בה לשיפור הישגיהם בטווח המיידי.


בעזרת שיטת ויברטק אפשר להיות בריא ולהרגיש טוב גם בלי לעשות ספורט. מעתה תוכלו לשמור על גופכם ולטפל בבעיות בריאותיות שונות, גם בלי להזיע בחדר כושר או על מסלול הריצה.

ויברטק הינה שיטה חדשנית המאפשרת אימון גופני וחיזוק השרירים, על פי עקרון הרטט.

השיטה כוללת: מכשיר רטט ייחודי - גודל והתנגדות חיוניים לאימון מועיל, משטח אימון כפול, תוכנית אימון מותאמת אישית וליווי ומעקב מתמשכים.


1


עובדות מוכחותבמחקר שנערך באוניברסיטת ברצלונה, INEFC Barcelona U. Laboratorio de Biomecánica España, השתתפו מספר רב של גברים, הן בקבוצת המחקר והן בקבוצת הביקורת. התוצאות היו מדהימות: בקרב כל המשתתפים שהתאמנו ב- "רטט כלל גופי" במשך 6 חודשים, נמצאה עלייה משמעותית בכוח המתפרץ, יכולת הקפיצה ובעוצמת השרירים.


מחקר נוסף חקר והשווה במשך 12 שבועות בין יעילות של אימון "רטט כלל גופי" לעומת אימון התנגדות קונבנציונאלי. המחקר בדק 69 נשים שלא עסקו בפעילות ספורטיבית קודם לכן. גילן הממוצע עמד על 21.4 שנים, עם סטיית תקן של 8 שנים. הנשים חולקו לשתי קבוצות והתבקשו לבצע את אותם תרגילי כוח לאזור הברכיים. קבוצה אחת עבדה בשיטת ה- "רטט הכלל גופי" וקבוצת הביקורת באימון התנגדות רגיל.


התוצאות היו בהתאם: בקרב קבוצת הנשים שהתאמנה בעזרת מכשיר רטט כלל גופי, הכוח בשרירי הברך גדל ב-16.6% לעומת 0.8% בקבוצת הביקורת.

המסקנה: היות ואימון "רטט כלל גופי" גורם להתכווצות מוגברת של השרירים, הוא תורם משמעותית להגדלת הכוח ולהרחבת טווח התנועה. התוצאות המרשימות שנצפו בקבוצת הנשים שהתאמנה באימון רטט, כלל לא נצפו בקבוצת הביקורת.


יותר זול מחדר כושר, יותר נוח ויותר אפקטיבי

לאחר חצי שנה של התמדה בשיטה, 58% מלקוחות ויברטק מעידים כי ירדו מידה אחת ו-27% ירדו שתי מידות (לסקר המלא ללחוץ כאן).

(סקר בין 1,845 הלקוחות של החברה ב-05-01-2012 בפיקוח רוא חשבון חיצוני רוזנברג בשות")


אז מדובר בפתרון קסם?


למרות שמבחינה שיווקית קל לחבר במשפט אחד "חיטוב והרזיה", אין זה נכון לכתוב את שני המושגים יחד. למרות שטכנולוגיית הרטט תומכת בשיפור חילוף החומרים בגוף, שורפת קלוריות וגורמת לניקוז שומנים, היא עובדת בעיקר על חיטוב הגוף. ההרזיה הנכונה עוברת דרך המטבח ולא דרך חדר הכושר או מכשיר כלשהו. לכן, לא מדובר בפתרון קסם, בטח לא להרזיה. מדובר בשיטה טכנולוגית המסייעת להתחטב בצורה יעילה ואפקטיבית, עם מעט מאמץ ומינימום זמן.


11


ההתמדה משתלמת


תהליך חיטוב הגוף לא קורה ביום אחד, וגם לא תוך שבועיים-שלושה. אבל עם עבודה נכונה ובעזרת תוכנית מתאימה, ניתן לראות תוצאות תוך כ-6 חודשים בלבד. בסקר האחרון, 85% שלקוחות דיווחו על הצרת היקפים ב-6 חודשים.

שום פעילות גופנית לא עובדת בין לילה, אבל שיטת ויברטק דורשת רק כ-15 דקות ביום ולא שעות בחדר כושר, וזאת הנקודה להתמדה והצלחה.


מדובר בעבודה משותפת הדורשת מצידנו לתת לך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, את תוכנית האימון המתאימה לך באופן אישי ואת ההדרכה המקצועית שתאפשר לך להשיג את המטרות שלך. אך, מצד שני דורשת ממך התמדה יומית, עבודה מדויקת על פי ההנחיות ותזונה נכונה.


מי שמבטיח שתעלו כמה דקות ביום על כל סוג מכונה ללא תוכנית אימון מדויקת ותהיו במהירות חטובים, פשוט משקר. דרוש מכשיר מתקדם מתאים, תוכנית אימון אישית והדרכה נכונה.


יש לנו שתי המלצות:

הראשונה, לקרוא חומר כאן באתר או לחילופין למלא את הפרטים שלך ולדבר עם יועץ מומחה של החברה בלי כל התחייבות.


ההמלצה השנייה נוגעת לרכישה עצמה - בשנתיים האחרונות סוחרים חסרי מצפון מוכרים מכשירים פשוטים שאין ביכולתם לתת את הכוח וההתנגדות הנדרשת לפעילות גופנית מועילה. הבטחות שווא יחד עם מחיר זול במיוחד יצרו אשליות וגם פיתוי לא קטן. מאות אנשים קנו מכשירים זולים, לא קבלו תוצאות והתאכזבו.

נזק רב נגרם לבשורה הטכנולוגית המדעית.


ידע זה כוח

האתר הנוכחי הוא אחד מהגדולים והמקיפים ביותר שקיימים בעולם, עם יותר מ-3000 דפים המכסים שימוש של טכנולוגית הרטט למטרות כושר, חיטוב ומטרות רפואיות רבות.


אנו ממליצים להקליק לנושאים הבאים לתחילה: (לחיצה על השם מוביל לדף רלוונטי)


סקר לקוחות לאחר שנת אימון עם ויברטק

עדויות ומכתבים של הלקוחות

מהי תוכנית אימונים אישית ומה ניתן לקבל ממנה

אימון בעזרת מכשיר רטט ביתי
הרזיה ללא דיאטה?


מהו המכשול הגדול ביותר בדרך לחיטוב הגוף?


אפשר לחטב את הגוף בשיטות שונות, וזאת הסיבה לכך שאתם רואים אינספור הבטחות גדולות מאינספור שיטות חיטוב שונות. זה באמת אפשרי. השאלה הגדולה היא מה ההבדל בין אנשים שאתם מכירים ומצליחים לחטב את הגוף לאורך זמן ולהשיג את המטרות והיעדים שלהם, ואנשים שאתם מכירים שלא מצליחים להשיג את מבוקשם? התמדה. זהו המכשול הגדול מכולם.


במרבית השיטות לחיטוב הגוף יש צורך בכוח רצון רב כי קשה להתמיד בהן לאורך זמן. זה רק הגיוני – מדובר בשיטות המצריכות השקעה של זמן רב ומאמצים רבים. שיטות המצריכות הגעה לחדר כושר. זוהי הסיבה העיקרית לכך שאנשים רבים נשברים בדרך ומפסיקים את התהליך, ולאחר מכן נמצאים בסכנה ללכת אחורנית בכל הקשור למצב גופני ומראה חיצוני.


התגברות על המכשול הגדול ביותר בדרך לחיטוב הגוף


באמצעות שיטת ויברטק ומכשיר לאימון ברטט מבית ויברטק תוכלו לדלג מראש ובקלות על מכשול ההתמדה, ואכן להתמיד לאורך זמן, וכך להשיג את היעדים שהצבתם לעצמכם. הנתונים של המתאמנים שלנו ממחישים בבירור שהם מתמידים באחוז גבוה במיוחד – ואחוז גבוה בהרבה מהממוצע בשיטות אחרות.

למה יהיה לכם קל להתמיד עם שיטת ויברטק בדרך לחיטוב הגוף שלכם?


 • אין צורך להגיע לחדר כושר
 • עלות נוחה – אין צורך לשלם על מינוי יקר לחדר כושר, מאמן כושר אישי או עבור שימוש בכל שיטה אחרת
 • יש צורך להשקיע 15 דקות ביום בלבד
 • אין הפרעה ללוח הזמנים ולשגרה – קריטי כשמדובר באנשים עסוקים במיוחד
 • אימון בנוחות הביתית שלכם
 • קל ופשוט לביצוע
 • אין הזעה
 • כמעט וללא מאמץ
 • מתאים לאוכלוסיות מגוונות שמעט מתקשות יותר בביצוע פעילות גופנית, כולל אנשי הגיל השלישי, גיל המעבר, בעלי עודף משקל, אנשים הסובלים מכאבים כרוניים ואנשים הנמצאים בתהליך שיקום פיזיולוגי
 • ליווי אישי, הדרכה אישית והתאמה אישית של התרגילים על ידי פיזיותרפיסט ובהתאם למצב הרפואי, למטרות, למשקל ולגיל המתאמנים
 • תמיכה טלפונית מלאה
 • שימוש בתוכנה מתקדמת ובעלת פונקציות שתומכות בתהליך ונותנות למתאמנים שליטה
 • אפקטיביות גבוהה – קל יותר להתמיד כשרואים תוצאות חיטוב בשטח

אנחנו כל-כך בטוחים בשיטה שאנחנו מעניקים לכם הדגמה אישית ללא עלות וללא התחייבות, אצלכם בבית. השאירו לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם לצורך מתן פרטים נוספים ותיאום הדגמה חינם.


הבהרה כללית:


חברת ויברטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.


הבהרה לגבי המידע הבריאותי:


הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.

המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.

חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.

לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,

אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.


החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.תוצאות מרשימות בזמן קצר: שלוש פעמים בשבוע ורק 15 דקות לכל אימון

מכשיר טכנולוגי מתקדם שקט לחלוטין וקל לשימוש עם שנתיים אחריות.


התוכנית מותאמת לפי מאפיינים אישיים כגון: גיל, מין, גובה, משקל, מצב בריאותי, רמת כושר ומטרותיך הגופניות לעתיד.


שאלות נפוצות:

כמה זמן צריך להשקיע בשבוע?

כ-3-4 פעמים בשבוע ו-10-15 דקות לכל אימון יכולים להספיק להגיע לתוצאות בדרך כלל.

האם המכשיר מבטיח לי הפחתה במשקל?

ויברטק איננה מתחייבת להפחתה במשקל, חיטוב הגוף או טיפול בבעיות רפואיות וכי יתרונות המכשיר והשיטה מתבססים על תוצאות מחקרים שבוצעו בנושא.

למי זה מתאים?

לכל אדם המעוניין להפחית במשקל ולעבוד על חיטוב הגוף. מאמן אישי ילווה את המתאמן ויכין עבורו תוכנית בהתאם למאפיינים האישיים שלו ומצבו הבריאותי, רמת הכושר שלו וכו'.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד