חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Vibratech Ski

סקי זה כייף......אם אתה בכושר המתאים!

תוכנית אימון הבנויה במיוחד לגולשי סקי, בביתך ורק 15 דקות ביום.
האימון מכין אותך לאתגרים של ספורט השלג ומונע סיכונים לפציעות מסוכנות.

החבילה כוללת:

1- מכשיר VIBRATECH  HOME.
2- תוכנית אימון אישי.
3- ליווי מקצועי.
4- מעקב והתקדמות - התוכנית דרך האינטרנט.
5- תוכנית אימון שנייה (לקיץ).

1- מכשיר   VIBRATECH  HOME בעל התנגדות 5G עם משטח רחב של 80 סנטימטר רוחב (גודל חיוני לתרגילי אימון רטט לסקי)  משטח רוטט בעל 3,460 סנטימטר מרובע.

2- תוכנית אימון אישי: תוכנית העבודה ספציפית לסקי, מותאמת אישית לכל אדם, נלקחים בחשבון פרמטרים שונים כגון: מין, גיל, משקל, גובה, רמת הכושר, בעיות בריאות, וכן מטרות וציפיות המתאמן.

3- ליווי מקצועי: כל לקוח פרטי שרוכש מכשיר בחברתנו נהנה מביקורי בית של פיזיותרפיסט מוסמך. בסמוך לקבלת המכשיר ובתיאום מראש, יבקר הפיזיותרפיסט בבית הלקוח ויבצע הדרכה פרטנית לעד שני מתאמנים.

4- מעקב והתקדמות התוכנית דרך האינטרנט: שיטה דינאמית – התוכנית אימון מתקדמת עם המשתמש. התוכנית מתעדכנת בהתאם לשיפור שהושג בכל שלב, והמתאמן מקבל הנחיות חדשות ומתקדמות יותר מדי שבוע.

5- תוכנית אימון שנייה (לקיץ): לרובנו בארץ חווית הסקי מוגבלת לתקופה קצרה בשנה, חברתנו תכין אותך להפיק את המיטב של חופשת הסקי. אך במהלך השנה יש מטרות אחרות...
זה לא סוד שרוב הלקוחות שלנו משתמשים בטכנולוגית הרטט למטרות אחרות כגון: כושר, חיטוב הגוף, הרזיה, מניעת בריחת סידן, הצרת היקפים ועוד. אי לכך, במסגרת חבילת ויברטק סקי, ויברטק בונה לכל מתאמן שתי תוכניות שונות בתכלית. אחד לסקי ואחד למהלך השנה. (ניתן לקבל שתי תוכניות אימון לשני משתמשים).

השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
לתיאום התנסות ושיחת ייעוץ ללא התחייבות!

כל גולש סקי מנוסה יודע שלהיות בכושר גופני אינו מספיק לדרישות המיוחדות של סקי שלג. מגולש סקי מתחיל ומתקדם נדרשת הפעלה של מספר רב של שרירים אותם לא ניתן לאמן בחדר כושר בטכניקות קונבנציונליות, ובנוסף, למי יש זמן כל יום להגיע לחדר כושר?

האימון ברטט למטרת סקי דורשת תוכנית ספציפית ואימון של כ-15 דקות ביום במכשיר עם משטח רחב.
אל תעשה לעצמך הנחות! אם הגוף שלך לא מוכן, הכיף יכול להפוך לסיכון. אל תקלקל חופשה נהדרת. אימון VIBRATECH לסקי זה כל ההבדל בין הנאה לסבל.

רוצה להעמיק ? להסברים על אימון ברטט לחץ כאן 

מאגודת ארה"ב לסקי וסנואובורד (USSA)

מה שהופך סקי לכייף זה שניתן לעשות את זה רק במועדים מסוימים בשנה. אך זה גם מה שהופך סקי למסוכן. מפני שלא ניתן להתאמן בסקי לפני שהשלג מגיע, גופך נאלץ להתמודד לראשונה בהגיעך למסלול הסקי. בנוסף לכך, רובנו עושים סקי רק פעמים ספורות בשנה, כך שאין לנו מספיק עקביות כדי להכשיר את גופנו לכך.
בכדי להימנע מפציעה וסבל, יש לקחת מעט זמן להכין את גופך טרם הנסיעה. אם עדיין אין לך שגרת אימונים סדירה, זה לא מאוחר מדי להתחיל אחת. יתרה מזאת, הידיעה שהאימון הוא עבור הנאה בחופשת הסקי שלך תעזור להניע אותך להתאמן.
אם ברצונך לקבל את מלוא הערך לכסף ששילמת עבור חופשת הסקי, יש צורך בהרבה סיבולת שרירית. רובנו מגיעים למסלול הסקי ומתכננים לגלוש כל היום אפילו אם לא גלשנו כבר חודשים או שנים. בפועל, כבר בסביבות אחר הצהריים, העייפות גדולה והיא גורמת לך לאבד ריכוז וזה לרוב הזמן בו מתחילות לקרות התאונות.

כושר לסקי:

מה שעושה סקי לפעילות גופנית מעולה, היא ההפעלה של כלל קבוצות השרירים בגוף. אך, שרירים מסוימים נמצאים בשימוש יותר מאחרים. אלו השרירים בהם יש להתרכז בזמן האימון הגופני.
בנה את עוצמתך- שרירי הגוף הנחוצים לסקי

1. שרירי הירך - הארבע ראשי. שרירי הירך הם קרוב לוודאי השרירים המשומשים ביותר בסקי. שרירים אלה מחזיקים אותך בפוזיציות השונות וגם מעניקים הגנה לברכיים. אימון נהדר לשרירים אלו כולל כפיפות וזינוקים קדימה.
2. מיתר הברך - בזמן סקי, לרוב מחזיקים את הגוף הפוזיציה קבועה תוך הישענות קדימה מהאגן. זה דורש עוצמה רבה ממיתר הברך מאחר ותפקידו לייצב את גופך. אימון טוב למיתר הברך כולל תרגיל של אימון משקולות בו מרימים מוט המחובר למשקולות מן הרצפה במצב בו הרגליים כפופות והגב ישר.
3. ירכיים פנימיות וחיצוניות - הירכיים הפנימיות עובדות בטירוף כדי לשמור על מגלשי הסקי קרובים אחד לשני. הירכיים החיצוניות שומרות על יציבות ועוזרות לך לנווט. אימון לשרירים אלה כולל לחיצת ירכיים פנימה והחוצה והרמת רגליים.
4. שרירי השוק - מכיוון שברכיך כפופות בזמן הסקי, שרירי השוק עוזרים לך להישאר אנכי כדי לא ליפול (מגפי הסקי גם עוזרים). אימון טוב לשרירי השוק הוא הרמת שוקיים.
5. שרירי בטן וגב - מכיוון שאנחנו במצב כפוף, הגב צריך לעבוד קשה מאוד בכדי להחזיק את הגוף בתנוחה זו. שרירי הבטן עוזרים לגב בכך אך גם מגנים על עמוד השדרה. תרגילי אופניים ומתיחות גב עוזרים לאמן שרירים אלה.
6. שרירי הזרוע - יחד עם הגב, שרירי הזרוע עוזרים לדחוף את מקלות הסקי בזמן שהם מייצבים את השכמות. יש לדאוג לאמן את השריר התלת ראשי.

אם יש לך עניין לנסות תרגילים אלה בכדי לאמן את "שרירי הסקי" שלך, יש לך מזל. תכנית אימון ברטט ספציפית המתמקדת בבניית כוח סיבולת, עוצמה, יציבות וכושר כללי תעשה את העבודה. אין לשכוח לשלב הרבה מתיחות באימון. שמירה על גמישות הינה דרך נוספת להימנע מפציעות.
כדאי לקבוע לעצמך מטרה להיות בכושר מעולה לסקי. לא רק שהסקי עצמו יהיה חלק יותר, אלא גם ההנאה תהיה גדולה יותר.

לפי דברי "פוקס עסקים", הקבוצות האמריקאיות לסקי וסנואובורד  משתמשים באימון ברטט כחלק מתכנית האימונים שלהם לאולימפיאדת החורף 2010.
טרוי פלנגן, מנהל מדע הספורט של הקבוצות אומר שהם השתמשו בפלטפורמת האימון ברטט באזור החימום בבסיס גבעת הסקי באולימפיאדת 2010 בוונקובר. הם השתמשו בטכנולוגיה זו כדי להתחמם מיידית טרם המרוץ. פלנגן מאמין שזה היווה גורם מכריע בהצלחתם.
"אנו מוצאים כי המכשיר שימושי באופן בלתי יאומן עבור עוררות המערכת הנוירולוגית והפעלת לחצים על הגוף שפשוט לא ניתן להשיג באימוני משקולות מסורתיים."

 

הבהרה כללית:
חברת ויברוטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד