חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הרזיה מהירה ללא דיאטה?

מצב גופך אינו גזרה משמים, בכוחך לשנותו. אל תוותרי! אנו נעזור לך ביעילות ובמקצועיות רבה..

מכשיר רטט לחיטוב הגוף - פעילות קלילה להרזיה בטוחה - Vibratech


אני לא מצליח לשמור על תוצאות הדיאטה. אני לא מצליחה לרדת במשקל. אני כל הזמן שומר והמשקל תקוע. אני כל הזמן חושבת על אוכל.

עודף משקל הוא ללא ספק אחת הבעיות הבריאותיות המרכזיות בעידן המודרני. הסיבות לעודף משקל נובעות בעיקר מתזונה לא נכונה, אורח חיים תובעני וכמובן חוסר פעילות גופנית. למרות שכולנו רוצים לרדת במשקל בסופו של דבר רובנו נכשלים בשלב כלשהו בתהליך; אנחנו מנסים דיאטות אחרות, שותים אבקות בטעמים משונים, מתחילים בפעילות גופנית, החיונית לתהליך הירידה במשקל, ומהר מאוד מתייאשים. אחת הבעיות של הסובלים מעודף משקל היא הקושי לעשות פעילות גופנית; הבעיה המרכזית היא הלחץ הכבד המופעל על המפרקים שגורם לכאב בלתי נסבל ויוצר תחושה של תסכול. מעבר לכך, אנשים הסובלים מעודף משקל, חשים לעיתים במבוכה כאשר הם עוסקים בפעילות ספורטיבית, בין אם מדובר בחדר כושר או בפעילות חוץ. שיטת Vibratech  מהווה עבור הסובלים מעודף משקל דרך נפלאה להרזיה מהירה ללא כאב וכמעט ללא מאמץ פיזי בעשר דקות בלבד. השיטה מאפשרת להתאמן בבית מבלי להזיע ומבלי לחשוש מאי הנעימות שבחשיפת הגוף במקום ציבורי. 

 

רוצה לשמוע פרטים נוספים ? יש לך שאלות ?
תמלא פרטיך עכשיו ! שיחת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות.

לחץ כאן לסקר לקוחות לאחר שנת אימון על מכשיר ויברטק!!

אימון בעזרת מכשיר רטט להרזיה - הגורם המשמעותי ביותר להרזיה מהירה. עובדה!


ראשית, חשוב לציין שלא קיימת הרזיה ללא דיאטה - הורדה במשקל מחייבת שילוב של דיאטה ופעילות גופנית. במחקר שנערך במשך שנה על ידי דירק ויסרס (Dirk Vissers), פיזיותרפיסט במכללה האוניברסיטאית של ארטסיס  (Artesis University College) ובאוניברסיטת אנטוורפן, בבלגיה, נבדקו 79 אנשים בוגרים בעלי משקל עודף. המחקר בחן קבוצות שונות שהתחלקו לפי שיטות אימונים שונות שכללו תרגילים להרזיה במטרה לראות איזו קבוצה תאבד את אחוז המשקל הגבוה ביותר וגם תצליח לשמרו. תוצאות המחקר הראו כי קבוצה אשר שמרה על דיאטה ועסקה בפעילות גופנית ובתרגילי הרזיה קונבנציונאליים איבדה 7% ממשקל הגוף הראשוני והצליחה לשמור על רוב ההישג עד תום תקופת המעקב. לעומתה, קבוצה אשר עבדה עם מכשיר רטט באימון שנמשך בין 11 ל-14 דקות ביום, איבדה 11% ממשקל הגוף(!) כאשר בתום תקופת המעקב הצליחו חברי הקבוצה לשמור על ירידה המסתכמת ב- 10.5% מהמשקל המקורי. להמשך המחקר 
 

למחקר אקדמי חד משמעי לחץ כאן !!!


דיאטה אינה מספיקה בכדי לרדת במשקל ללא פעילות גופנית
 
איך עובדת שיטת הרטט?

שיטת Vibratech גורמת לכיווץ השרירים על ידי התנגדות שמספק המכשיר רטט, תורמת לחילוף חומרים מהיר . כמו כן מגביר האימון את זרימת הדם, מנקז ומנקה את הגוף מרעלים, מייצר הפרשות מוגברות של הורמון הגדילה שאחראי על שינוי מטבולי בגוף ובכך משפיע על תהליך איבוד השומן. בנוסף לכך, שיטת Vibratech גורמת לעלייה מוכחת של מסת השריר המעלה את כמות שריפת הקלוריות גם בשעת מנוחה בזאת בגלל שינוי בחילוף החומרי בגוף "מטבוליזם". אחד המדדים לדעת אם בן אדם צורך אנרגיה בזמן פעילות ספורטיבית הוא מדד צריכת החמצן תוך כדי פעילות. מחקר שנערך בקרב אנשים עם משקל עודף בדק את צריכת החמצן במהלך האימון במכשיר רטט. המחקר בדק קבוצת נשים שהתאמנה לסירוגין, פעם בעזרת מכשיר רטט ופעם בפעילות גופנית רגילה. בקבוצה שהתאמנה בשיטת הרטט נמצאה עלייה משמעותית של 8% בקצב הלב, עובדה אשר מוכיחה כי צריכת החמצן בגוף בסוג פעילות זו מוגברת.
 
לשיטת  Vibratech יתרונות רבים, ביניהם:

*
        אלטרנטיבה לפעילות גופנית – פעילות ביתית מבלי להיחשף בפומבי.
*       חיזוק ובניית השרירים.
*       הפחתת דילול עצם וסיוע במניעת בריחת סידן.
*       שיפור  בזרימת הדם ע"י הרחבת הורידים והעורקים.
*       הפחתת כאבים בגב התחתון ובברכיים.
*       שיפור מצב הרוח.
 
 
שיטת  Vibratech מלווה את הדיאטה בפעילות גופנית בריאה ומבוקרת
ומעניקה פתרון מושלם לבעיית עודף המשקל
 
לסיכום, Vibratech  הינה שיטה מוכחת להרזיה מהירה הנעשית בצמוד לתכנית  הרזיה אישית וייחודית – תכנית אימונים אישית מותאמת לכל מתאמן ונבנית ע"י הצוות המקצועי של Vibratech בראשות פרופסור ולדימיר איסורין. לא מדובר כאן על הרזיה ללא דיאטה. התכנית מלווה בפיזיותרפיסט מוסמך שדואג להדריך ולהדגים כיצד יש לבצע את התרגילים במכשיר בצורה היעילה ביותר, בהתייחס למרכיבים שונים, ביניהם: גיל, משקל, נתונים פיזיים, נתונים בריאותיים ועוד. בשילוב עם דיאטה מתאימה, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות בתוך זמן קצר.
 


 

 

 

הרזיה ללא דיאטה בעזרת מכשיר רטט להרזיה

למחקר אקדמי חד משמעי לחץ כאן !!!
מחר מתחילים בדיאטה. היום מתחילים עם VIBRATECH
פנו אלינו עוד היום ותחילו לרדת במשקל !!

»  עודף משקל והרזיה - לחץ למחקרים מדעיים 

לחץ כאן לסקר לקוחות לאחר שנת אימון על מכשיר ויברטק

 

הבהרה כללית:
חברת ויברוטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.


 

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד