חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מכשיר ספורט ביתי להרזיה וחיטוב הגוף בטכנולוגיית הרטטהצורך באימון הגופני והתועלות הנלוות אליו ברורים כיום מעל לכל ספק. יחד עם זאת מרבית האנשים במדינת ישראל, בדומה לעולם המערבי, אינם מבצעים פעילות גופנית בתדירות ובהיקף המומלצים. פער זה נובע מסיבות רבות ומגוונות אשר אחת הבולטות שבהן היא מחסור בזמן הכרוך בהגעה לחדר הכושר, זמן האימון עצמו וזמן ההתארגנות לאחר האימון. גורם נוסף אשר מונע מאנשים רבים לבצע אימון גופני הוא ההוצאה הכספית הכרוכה באימונים המקובלים כיום במועדוני הכושר. אחת מהאלטרנטיבות אשר חוסכת זמן וכסף למתאמן היא מכשירי ספורט ביתיים.

ביצוע פעילות גופנית בבית


ביצוע פעילות גופנית בעזרת מכשיר אימון ביתיהיא אופציה נוחה וזמינה לחיטוב הגוף, לשמירה על משקל הגוף ולהרזיה. ישנם מכשירי הרזיה שונים אשר מתאימים לאימון בבית, אך מביניהם בולט ביעילותו מכשיר ספורט ביתי באמצעות רטט של חברת ויברטק. מכשיר כושר ביתי רוטט, עליו מבצע המתאמן סדרת תרגילים בסיסיים בהנחיית פיזיותרפיסט מוסמך, גורם לשרירי השלד להתכווץ ולהרפות בצורה בלתי רצונית ובעוצמה גבוהה יחסית. תהליך פיזיולוגי זה גורר באופן מיידי שינויים חיוביים במערכת ההורמונאלית, וזרימה משופרת של דם אל אזורים מרוחקים מהלב (בעיקר ידיים ורגליים). כאשר אנו חוזרים באופן שיטתי על אימון הרטט מתחיל תהליך של בניית מסת שריר בכל השרירים שנחשפים לרטט, כלומר ברב חלקי הגוף, כולל שרירים פנימיים וחבויים כמו ריצפת האגן. במקביל לתהליך זה חלה האצה בתהליך בניית העצם, עובדה שמונעת התפתחות דלדול עצם או בריחת סידן (אוסטיאופורוזיס) בשלבים מאוחרים יותר בחיים. כפועל יוצא של האימון השיטתי ברטט מואצים תהליכי חילוף החומרים בגוף ואנו שורפים יותר קלוריות במאמץ ובמנוחה.

ההתמדה באימון ברטט באמצעות מכשיר ספורט ביתי יוצרת תהליך הדרגתי של הצרת היקפים וחיטוב הגוף, שכן השרירים הרבים אשר מגיבים למשטח הרוטט הולכים ומתחזקים. קבוצת שרירים החשובה מאוד להיצרות ההיקפים וחיטוב הגוף היא השרירים הטבעתיים העמוקים בבטן ובאגן. חיזוק של השרירים הללו מתבטא באפקט הדומה להידוק של חגורה סביב המותניים והבטן ומוביל בפועל להופעה חטובה וספורטיבית יותר. האימון ברטט מוכח כיעיל במיוחד בהפעלת השרירים הטבעתיים שכן הוא מערער בצורה מבוקרת את שווי המשקל ומחייב את הגוף לגייס גם את השרירים העמוקים ביותר בכדי לייצב אותו.

הבהרה כללית:

חברת ויברטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי. המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא. חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים. לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות, אזהרות, הנחיות והתוויות נגד. החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.
להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד