חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שריפת שומן בטני

בשנים האחרונות גוברת המודעות לבעיית השומן הבטני המזיק בריאותית, מעבר להקשר של חיטוב הגוף. אנשים שלא רצו להתאמן מנסים למצוא דרך לשרוף שומן בטני כזה בצורה יעילה וגם לשפר את המראה החיצוני. שריפת שומן בטני עקבית נעשית כחלק ממשטר חיים מאוזן שכולל גם תזונה נכונה וגם פעילות גופנית מתאימה, אלא שלא כל האנשים שמחליטים לקום בבוקר ולהתאמן בצורה סדירה אכן מתמידים בכך. מי שמוותר על כך מאט את קצב ההרזיה ומפסיד את חיטוב הגוף שאימון גופני אחראי לו. כשמוצאים פעילות גופנית שנהנים ממנה והיא משתלבת באורח החיים שלכם מבלי לגזול זמן רב מדי ואפשר ליהנות ממנה, אין סיבה לוותר על היתרונות של פעילות זאת. במובן הזה, מכשיר ויברטק שעובד על רטט כלל גופי במהלך תרגול תכנית אימונים מותאמת אישית, הוא בדיוק הפתרון שרבים יכולים להיעזר בו בדיוק למטרה זאת.

למה פעילות גופנית חשובה לשריפת שומן?

יש מי שחושב שדיאטה היא הפתרון המתאים לכל בעיית השמנת יתר וזה כל מה שצריך. עובדתית, חשוב לא פחות להוסיף לכך תכנית אימונים משום שהיעילות המטבולית של הגוף גדלה כשבונים שרירים שממשיכים לשרוף שומנים וקלוריות גם בזמן מנוחה, ולכן זה משלים את החלק של התזונה הנכונה.  לא מספיק לדבוק רק בתכנית אכילה וחשוב מאוד לבנות גם מסת שריר ששורפת שומנים גם בהמשך, ובתוכם גם שומן בטני. אימונים גופניים ובניית מסת שריר הם חיוניים מאוד כדי לרזות וכדי לחטב את הגוף, ובניגוד למה שחושבים אפשר גם להתמיד בכך אם מוצאים את הפעילות הגופנית היעילה שמאפשרת זאת. לכך נועד מכשיר ויברטק, אותו משלבים בתכנית האימונים שלכם ומתאמנים עליו בבית, לנוחיותכם, לאחר התקנה שלו והדרכה ייעודית. היתרונות הרבים שלו הם שהוא מותאם לנתונים האישיים שלכם, לא מצריך יותר מכמה דקות אימון ביום, מציע גיוון גדול בתכנית האימונים בתרגילים שמותאמים לכם, ויש לו תוצאות מוכחות שגם נבדקו במחקרים שונים. בין היתר, גם הצרת היקפים שהיא חלק משריפת השומן המיוחלת כל כך.

כיצד עובדים עם ויברטק?

ויברטק הוא מכשיר כושר ביתי שמתקינים בבית ואפשר לבצע עליו תרגילים שונים שנבחרים עבורכם מתוך תכנית אימונים שכוללת עשרות תרגילים, והם מותאמים לכם לפי הנתונים האישיים כמו גובה ומשקל. מבצעים את התרגילים עד חמש עשרה דקות בכל יום כשמחוברים למכשיר, מעדכנים ומתעדכנים באפליקציה הייעודית ותוך כדי האימון המכשיר שולח רטטים לכל הגוף לשרירים שעובדים, מכווץ ומשחרר אותם. פעולה זאת בונה ומחזקת את מסת השריר ומשפרת את התנועה של המפרקים כך שהם עובדים טוב יותר לאחר מכן ומאפשרים גם לכם יעילות אנרגטית תוך כדי שריפת שומנים בכלל ובתוכה שריפת שומן בטני. התוצאה היא הצרת היקפים הדרגתית ככל שתשתמשו במכשיר ותתמידו לתרגל בו מדי יום.

איך זה עוזר להרזיה?

מלבד האימונים עצמם שבונים את השריר המכשיר מייעל את הפעולה של השרירים, כך שהם שורפים יותר קלוריות בהמשך היממה וגם במנוחה. זאת בדיוק התוצאה הרצויה של כל אימון גופני ובכך אתם מקבלים את המראה והמשקל שאתם עובדים עליו כל הזמן. המכשיר גם משפר את מצב הגוף והשרירים בכלל הודות לרטטים ולכן התחושה היא לא רק כמו אחרי אימון רגיל שבו השרירים עובדים מצוין אלא כל טווח התנועה והגמישות משתפרים ומעודדים אתכם להמשיך. זו בדיוק ההתמדה שגורמת עוד שריפת שומנים ובסופו של דבר גם שריפת שומן בטני. כשרואים את התוצאות הטובות אפשר להמשיך בתכנית האימונים מבלי לוותר ולהתפשר על המראה והמשקל שאתם רוצים, בזכות הרטט הכלל גופי שנוסף לכך.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד