חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שריפת קלוריות

האם אפשר לשרוף קלוריות גם כמעט ללא תנועה? התשובה לכך מורכבת ולא פשטנית משום שההליך הזה הוא תוצאה מובהקת של מטבוליזם וזה נתון אישי אצל כל אחד מאתנו. חשוב להכיר את המטבוליזם ומה שהוא עושה וכיצד לשפר אותו כדי להבין את הקשר בין שריפת קלוריות לבין בניית שרירים ולבין חיטוב ואפילו שריפת שומנים. יש מי שהמטבוליזם שלו פעיל מאוד ויש מי שפחות, אבל זה לא רק עניין מולד. מלבד בעיות רפואיות שפוגעות במטבוליזם אנחנו יודעים שיש דווקא פעולות שיכולות להגביר ולהמריץ מטבוליזם ולעזור לשרוף יותר גם בזמן מנוחה וגם בזמן פעילות. חשוב להגביר ולהמריץ אותו כדי שכל מערכות הגוף יפעלו היטב ולא רק לשם הרזיה או מראה אסתטי משופר שמתקבל מהפחתת אחוזי השומן בגוף.

מה הקשר בין שומן לחיטוב?

חשוב גם להגיד שמי שחושב שיש קשר פיזיקלי הכרחי בין חיטוב הגוף לבין המשקל שלו אינו מדייק משום שהתוצאה המשולבת היא זאת שרוצים להגיע אליה. חיטוב הוא למעשה השם שאנחנו נותנים למראה חיצוני שמושג על ידי עבודה על השרירים ובנייתם ואם לא מצליחים לרזות אז גם לא יראו אותם בהכרח. כלומר, חשוב גם לחשוף אותם לאור ואת זה אפשר לעשות רק כאשר מפחיתים באחוזי השומן. רקמת שומן היא רקמה נפרדת מרקמת שריר, כמובן, ואחד לא בא במקום השני אלא זה לצד זה. לכן, כל מה שאפשר לעשות כדי לעודד שריפת שומנים מצד אחד ולבנות שרירים מצד שני הוא מבורך.

על שריפת קלוריות בפעילות גופנית

מה שכן נכון לומר הוא שכל שריפת קלוריות יכולה להיעשות על ידי הפעלת השרירים והיא גם תוצאה של שימוש בשומן על ידי המטבוליזם. כך שכנראה התשובה המיוחלת היא לשלב בין כל המצבים שבהם יש גם חיטוב, גם עבודה מטבולית טובה וגם הצרת היקפים ואת זה אפשר להשיג לאחר אימונים רבים במשך חודשים ארוכים. אפשר גם להיעזר בעזרים שונים כדי להגביר את הפעילויות האלה ולכך נועד למעשה  שיטה ויברטק שעושה כמה דברים במקביל. הפעילות המשולבת שלו והתוצאות המיטביות ביותר שמתקבלות ממנו הן לאחר עבודה משולבת של תכנית אימונים ספציפית לכל מתאמן יחד עם פעולת המכשיר  שיוצרת התנגדות לשרירים בכל הגוף כדי לכווץ ולשחרר שרירים תחת עומס  ולבנות אותם תוך כדי כך. בזמן הבנייה הוא גם משפר את הטווח של ההארכה שלהם ובכך משפר גמישות וגם מפעיל רקמות נוספות בגוף.

מה חשוב לדעת על ויברטק?

שיטת ויברטק שנבנה באמצעות טכנולוגיה מודרנית ולאחר מחקר, ניסויים שבדקו תוצאות של לפני ואחרי וגם עקבו אחר קבוצות של נשים וגברים שעשו בו שימוש כדי להשיג שריפת קלוריות שהובילה לתוצאות יפות של חיטוב הגוף כתוצאה מהפחתת אחוז השומן. עם זאת, זהו לא שיטת פלאים ללא שיתוף פעולה שלכם, אלא מכשיר שחובה לעבוד איתו נכון ולהתאמן בצורה סדירה ועקבית כדי להגיע לתוצאות לאחר לפחות חצי שנה. זהו מכשיר שיש לו תוצאות מוכחות מחקרית ואמפירית במדידות לאחר העבודה עליו במשך רבע שעה של ביצוע תרגילים מול תנועות התנגדות של המכשיר שנשלחות לכל הגוף.

מה קורה לאחר עבודה על ויברטק?

מכיוון שויברטק הוא יותר ממכשיר אלא הוא שיטה שהופכת לדרך חיים כשמאמצים את שיטת האימון הגופני שמותאם לכם אישית לפי היכולת שלכם. אתם מקבלים יותר ממכשיר כשאתם קונים ויברטק משום שמתאימים לכם תכנית אימון אינדיבידואלית. אותה אתם מתרגלים בבית שלכם לפי היכולת שלכם. אתם מקבלים הדרכה אישית על המכשיר כטשר ביתי ועל כל תרגיל כיצד לעשות את זה נכון. לאחר מכן, תוכלו להיעזר בסרטוני הדרכה שיופיעו במדריך הווירטואלי שיתקינו בטלפון שלכם. האימון מתבסס על היצע גדול של תרגילים שמהם נבחרים אלה שמתאימים ליכולת שלכם ולא יותר מ-10 תרגילים ליום אימון. האימון נמשך כ15 דק'.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד