חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מכשיר כושר ביתי מומלץ

אימון גופני הוא לא תמיד הדרך היחידה להשיג את חיטוב הגוף בצורה המיטבית. אנחנו יודעים היום הרבה יותר על שיטות שונות שמאמנות את השרירים כדי להגיע לתוצאות אסתטיות ופיזיות משופרות וזה עשוי לכלול גם עזרים ומכשירים שונים. אין הכוונה רק למכשירי אימון גופני מהסוג שרואים במכון כושר, אלא מכשירים שעובדים בשיטות חדשניות שפיצחו את הסוד כיצד לחזק שרירים בדיוק כמו באימוני כוח והתנגדות. בתחום הזה מדובר בשיטה שנקרא ויברטק, השיטה שעובד  בטכנולוגיה התנגדות כלל גופי והשיפור שהוא מציע לכל מתאמן הוא מוכח מחקרית. קבוצות שנבדקו לאחר השימוש המודרך והמסודר ב בטכנולוגיה  זה הצליחו לא רק להגדיל מסת גוף אלא גם זכו לתוצאות נוספות כמו הצרת היקפים, הודות לחיטוב שהושג במכשיר.

איך עובד ויברטק?

משיטת ויברטק הוא פשוט מאוד וכמעט פסיבי נוסף לתרגול קצר, ולכן רבים רואים בו אימון כושר ביתי מומלץ. הוא מצריך תוכנית אימונים אישית של עשר-חמש עשרה דקות בכל פעם ותרגילים מותאמים אישית לפי נתוני המשתמשים כמו גיל, משקל ומידות גוף ואת היתר עושה המכונה ששולחת ויברציות לשרירים. התנגדות שנוצר הוא הכלל גופי, מכווץ ומשחרר לסירוגין את השרירים ובכך מחזק אותם, מגדיל את המסה, משפר את טווח התנועה ותוך כדי כך עובד על כל שאר הרקמות ועל הגוף, כך שתוצאות לוואי נוספות הן שריפת שומנים הודות לשיפור המטבוליזם. שיפור זה עוזר בכל מקרה גם לחיטוב משום שהיעילות של השרירים גדלה ועובדת גם בזמן מנוחה ולא רק בזמן אימון כוח או אימון אירובי, ולכן אפשר לומר שתוצאותיו הברוכות של אימון כושר ביתי מומלץ זה נמשכות כל הזמן גם כשאתם לא מתאמנים.

מה חשוב לדעת על אימון כוח ואימון אירובי?

כדי להבין למה שיטת כושר ביתי מומלץ כמו ויברטק יכול לפעול בצורה יעילה כמו אימונים, צריך להבין מה בעצם עושים במכון כושר ומה מנסים להשיג. חיטוב הגוף מושג על ידי "הידוק" שהוא למעשה חיטוב חגורת השרירים שמקיפה את הגוף לאחר שהמסה שלהם נבנית בזמן אימוני התנגדות. אימון התנגדות הוא מה שמאמן את סיבי השריר, קורע ובונה אותם מחדש חזקים וגדולים יותר וכך הם גדלים ומתחטבים. זה מה שאנחנו רואים שנחשף למעשה תוך כדי שריפת שומנים, משום שהשומן נעלם והשרירים בולטים יותר. את עבודת הבנייה של מסת שריר אנחנו רגילים לעשות במכוני כושר או בבית בעזרת מכשירי כושר שונים כמו משקולות, גומיות או משקל הגוף בלבד, וכאן אנחנו נעזרים בשיטת ויברטק כדי לבנות את מאסת השריר.

איך עובד מכשיר כושר ביתי מומלץ כמו ויברטק?

שיטת ויברטק הוא שילוב של שירותים ומכשיר שעובד בשיטת התנגדות הכלל גופי. בדיוק כמו אימון גופני זה לוקח זמן עד שרואים את התוצאות אבל הן מהירות יותר ועמוקות יותר משום שהעבודה נעשית לא רק על רקמת השריר אלא היא כלל גופית, כלומר עובדת גם על רקמות אחרות וכלי הדם. הוויברציות של מכשיר כושר ביתי מומלץ זה פועלות על שרירים הודות לתוכנית האימונים בשילוב עם המכשיר. התכנית מבוססת על התאמת תכנית אימונים אישית על ידי איש המקצוע, שמדריך אתכם בעבודה עליו ומתאים לכם תרגילים לפי היכולת שלכם. בצורה כזאת אתם מקבלים תכנית שבה תצטרכו לתרגל לא יותר מעשרה תרגילים שאורכת בין 10-15 דקות. למעשה, זהו היתרון העצום של התכנית שמשיגה תוצאות מעולות במינימום הזמן שנדרש לכם להתאמן בצורה יעילה. להם נוספים תרגילי מתיחה והרפיה שהם חיוניים למצב התקין של השריר כדי למנוע התכווצות. התוצאה של חודשי האימון על המכשיר היא מדהימה ומוכחת - הצרת היקפים וירידה במידות הבגדים וזה נבדק על קבוצות נשים שעבדו עם ויברטק במינימום הזמן הנדרש ונהנו מתוצאות מרשימות. חשוב לציין שלא מדובר במכשיר פסיבי לגמרי אלא מחייב עבודה ותרגול אם כי פחות זמן מאימון גופני רגיל ולכן הוא משמש מכשיר כושר ביתי מומלץ למי שיש לו פחות זמן להתאמן. כמו כן, לאחר התקנת המכשיר בביתכם והדרכה עליו תקבלו בטלפון שלכם התקנה של מדריך וירטואלי עם סרטונים ותמונות שיראו לכם כיצד לעשות זאת נכון וגם לתקן אתכם. כך שהתחושה היא של אימון אישי עם מדריך אישי בבית, כל הדרך להשגת המטרה שלכם.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד