חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שמירה על בריאות וכושר בגיל השלישי

בוודאי שמעתם את זה לא מעט פעמים: שמירה על בריאות וכושר בגיל השלישי טובה עבורכם. לכן עליכם לשים לעמכם למטרה להפוך את הפעילות הגופנית לחלק בלתי נפרד מחיי השגרה שלכם. כיום ניתן למצוא לא מעט מחקרים אשר מצביעים על היתרונות של פעילות גופנית, ועל החשיבות של שמירה על כושר ככל שאנו מתבגרים.

שמירה על בריאות וכושר תסייע לבני גיל הזהב לשפר את הבריאות הנפשית והפיזית, כל שכן לחיות חיים עצמאיים ככל שמזדקנים. אם עוד לא השתכנעתם, לפניכם 5 יתרונות בולטים.

שמירה על בריאות הגוף

שמירה על בריאות וכושר יכולה לסייע במניעת מחלות נפוצות שמתמודדים איתן בני הגיל השלישי כמו למשל סכרת או מחלות לב. פעילות גופנית יכולה לשפר את התפקוד של מערכת החיסון וכך לעזור לכם לשמור טוב יותר על הבריאות. אפילו פעילות גופנית קלילה, כמו למשל הליכה, יכולה להפוך לכלי רב עוצמה.

שמירה על בריאות הנפש

את היתרונות של שמירה על בריאות וכושר לבריאות הנפש לא ניתן לספור על כף היד, כי הם ממש אינסופיים. פעילות גופנית אחראית לייצור אנדורפינים, אלו הורמונים שאחראיים על ההרגשה הטובה, מסייעים להפגת מתחים והופכים אתכם ליותר מסופקים ומאושרים. בנוסף, פעילות גופנית יכולה לשפר את שנת הלילה שלכם, מה שמעולה וחשוב במיוחד אצל מבוגרים שסובלים לעיתים קרובות מנדודי שינה.

הקטנת הסיכון לנפילות

כאשר מגיעים לגיל מבוגר נמצאים בסיכון גבוה יותר לנפילות. נפילה בגיל מבוגר עשויה לגרום לסיבוכים ואף לפגוע בעצמאות שלכם במקרים מסוימים (למבוגרים לוקח יותר זמן להתאושש מנפילות ולכן כל דבר שמסייע להימנע מכך הוא קריטי). שמירה על בריאות וכושר תעזור לכם לשפר את שיווי המשקל והקואורדינציה, את הכוח שלכם ואת הגמישות וכתוצאה מכך תקטין את הסיכון לנפילות במידה משמעותית.

שמירה על מעורבות חברתית

בין אם אתם מצטרפים לקבוצת הליכה ובין אם הולכים לשיעורי כושר קבוצתיים, הפעילות הגופנית יכולה להפוך לאירוע חברתי מהנה ונעים. באמצעות שמירה על בריאות וכושר תוכלו ליצור לעצמכם קשרים חברתיים חזקים, לקבל תחושה של משמעות ולהימנע מתחושות של בדידות או דיכאון. כדי ליהנות פשוט מצאו לעצמכם פעילות גופנית או תחביבים בריאים שאתם אוהבים.

לסיכום

שמירה על בריאות וכושר ללא ספק תהיה החלטה טובה עבורכם, וכל שעליכם לעשות הוא לתת לכך עדיפות ולהפוך זאת להרגל. לעיתים, הדבר תלוי בציוד ובאביזרים המתאימים שיכולים לסייע לכם לשלב בבטחה פעילות יותר בריאה בחייכם.

באתר "העיקר הבריאות" המתמחה במוצרי רפואה, שיקום, ניידות וסיעוד ניתן למצוא את כל הציוד הסיעודי והבריאותי לגיל השלישי, שיאפשר לכם לנוע בחופשיות, להנגיש את הסביבה על מנת שתוכלו להיות יותר פעילים פיזית בקלות, להתחדש באביזרי ספורט וכושר גופני, לשפר את איכות החיים שלכם במידה משמעותית, ולשים את הבריאות שלכם במקום הראשון. כמו כן תוכלו לקנות מוצרים שיעזרו לכם לחזק את השרירים, לשמור על הגוף מוצק ולשפר את הבריאות בנוחות הביתית.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד