חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פיברומיאלגיה נקודות כאב

ישנם מכשירים שמבטיחים איכות חיים למי שמשתמש בהם, כולל חיטוב הגוף ועוד יתרונות. אולם אין הרבה מכשירים שנבדקו ונחקרו והוכחו כיעילים כמו מכשיר אימון ברטט שנקרא ויברטק והוא מומלץ אפילו לשיפור הבריאות בבעיות מסוימות. כיום ממליצים על מכשיר הרטט ויברטק כך שיתווסף להקלה על מי שעובר טיפול בפיברומיאלגיה והוא אפילו עוזר מניעת בריחת סידן מהעצמות, משום שברור שהרטט שעובד על הגוף מפעיל שרירים ורקמות רבות, כולל מערכת כלי הדם והמרצת המטבוליזם. הוא מקל על חולי פיברומיאלגיה נקודות כאב ושחרור המתח מהן.

למה ויברטק עוזר לאנשים עם מוגבלויות רפואיות?

אנשים עם מגבלה בתנועה מתקשים להתאמן דווקא כשהם זקוקים לכך אפילו יותר מאחרים בגלל מצבם, ולכן מה שהם לא יכולים לעשות בדרך כלל, יכול לעשות מכשיר שמותאם להם בתכנית אישית על פי נתוניהם. המכשיר משפר את הכוח ויכולת התנועה שלהם, ממריץ את הדם ואת הפרשת האנדורפינים מהמוח, מרגיע ומרפה טונוס של שרירים וכתוצאה מרטט כלל גופי זה גם מחטב את הגוף, מחזק את השרירים ואת הכוח שלהם ואפילו משנה את מידות הגוף. אחת התוצאות של הפעילות במכשיר זה כ15 דקות בלבד כמה פעמים בשבוע היא הצרת היקפים, כאשר המניע העיקרי לרבים שמשתמשים במכשיר זה הוא דווקא רפואי – מדובר ברטט שעובד על נקודות כאב מסוימות שבהן אפשר להשפיע על הגוף ולשכך כאבים, להפחית את הסטרס שגורם הכאב ולשחרר עוד יותר את הגוף כדי שיוכל לחזק את המערכת החיסונית. אצל אנשים אלה יש גם בעיות איזון רבות במערכות הגוף כמו מערכת העיכול ויש להם חולשה וסחרחורות וכאבי ראש ולכן הרטט מסייע להם להקל על כך ולהתחזק במערכת החיסונית.

פיברומיאלגיה נקודות כאב שאפשר לשחרר

פיברומיאלגיה היא מחלה מסתורית שבה הגוף תוקף את עצמו מסיבות לא ברורות והכאבים הכרוניים תוקפים את הגוף ללא הסבר וללא טיפול שיכול לפתור את הבעיה מהמקור. כך, שאין ברירה אלא לפעול נגד הכאבים בלבד ולהקל על המטופלים ככל האפשר בכל שיטה שיכולה לעזור להם. טיפול בפיברומיאלגיה יכול להיעשות בתרופות או בהקלה על תסמינים באמצעות מכשירים ושיטות מניפולציה גופניות שמקילות על זרימת הדם, שחרור השרירים והנוקשות והקלה על הגוף. כך, אפשר להשתמש במכשיר ויברטק על מנת ליצור רטט כלל גופי שעובד על נקודות הכאב שהן ייחודיות אצל כל מטופל, ולעזור. אימון רטט כלל גופי פועל על השרירים ובמצבים תקינים הוא בונה מסת שריר ומגביר את יכולת הפעלת הכוח ואת טווח התנועה של השרירים. כך שהתוצאות הברוכות שמתקבלות במצבי שגרה, שכוללות אפילו חיטוב הגוף משפרות כאן מצב רפואי מוכר של מוגבלות עד כדי אי יכולת להשתמש בשרירי הגוף.

כיצד מטופלים נגד כאב?

הטיפול נעשה על הפלטפורמה של המכשיר בישיבה או בשכיבה, תלוי במצבו של המטופל. מזינים למכשיר נתונים רלוונטיים כמו משקל ועוד, והמכשיר מתחיל לשלוח רטטים שמכווצים ומשחררים את השרירים וגורמים להם לפעול בתגובה. המכשיר מגרה אותם לפעולה נוספת וכך הם משחררים עוד חומרים לזרם הדם שעוזרים למוח לשכך את הכאב בהיותם משככי כאבים טבעיים. תכנית הטיפולים נקבעת על ידי איש מקצוע לפי ייעוץ רפואי והוא עוזר לחולי פיברומיאלגיה כמו גם לחולים אחרים שסובלים מבעיות כאב כרוניות או מסכנת בריחת סידן ועוד, להפעיל את השרירים שהם לא יכולים להפעיל בעצמם. חשוב להזכיר שיש קבוצות אוכלוסייה שבגלל סיבות שונות לא יכולות להתאמן, אם בגלל כאב ואם בגלל מגבלות אחרות, והתוצאה היא אובדן מסת שריר שהיא מסוכנת ומגבילה עוד יותר את התנועה. כך שלמעשה שיטת האימון ברטט כלל גופי מסייעת לשמור על הבריאות הכוללת נוסף על הטיפול הנקודתי בבעיות ספציפיות.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד