חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיפול בבריחת שתן

יש כל כך הרבה דרכים לשפר את מראה הגוף ומערכות שונות בו בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ומוכחת שמציעה שיפור כללי, שפשוט לא כדאי לוותר על איכות חיים משופרת. התיקונים הרבים שאפשר להשיג יכולים להיות פיזיולוגיים מוכחים וניכרים לעין, מבלי לוותר על התועלת המתלווה לכך שמערכת כלי הדם שלכם עובדת טוב יותר וכל מערכות הגוף מתחילות לעשות את העבודה שלהן כמו שצריך. אנחנו כבר יודעים שככל שנתמיד בפעילות גופנית מחטבת ובונה שרירים אנחנו נשיג תוצאות לוואי ברוכות נוספות כמו שיפור מצב הלב וכלי הדם וכמו זרימה טובה יותר של המערכת ההורמונלית ופעילות מוחית משופרת, ותתפלאו לגלות אילו עוד שיפורים גדולים יכולים לקרות כשמשתמשים במתקנים כמו ויברטק, מכשיר אימון ביתי שיש לו עוד תוצאות ברוכות להתמדה בשימוש בו. דוגמה נוספת למשל היא טיפול בבריחת שתן.

מהו מתקן אימון ביתי בשיטת הרטט?

אנחנו יודעים שזה נשמע לכם כמעט כמו מדע בדיוני אבל לא מתווכחים עם הוכחות מדעיות בדוקות שמודדות את השיפורים הרבים שנרשמו אצל נשים וגברים שהשתמשו במכשיר זה. כמו מכשירים נוספים, מה שהומצא ונועד לשימוש מסוים הפך להיות בסופו של דבר למכשיר רב שימושי שיכול להפעיל עוד מערכות גוף שונות ולשפר את מצבו בצורה מפתיעה דווקא בתפקודים שלא חשבתם עליהם. המכשיר עצמו פועל על רטט הוליסטי באימון חדשני לגמרי שבו כל מתאמן צריך להתאמן ולבצע תרגילים בסיסיים מסוימים, כשהמכשיר מעביר גם רטט בלתי פוסק שמוסיף את שלו לתוצאות הטובות. הרטט מגביר את האפקטיביות של האימון ומעודד הצרת היקפים ותוך כדי כך גם חיטוב הגוף. החיטוב נעשה על ידי בניית שרירי הגוף וחיזוק השלד על ידי בניית מסת עצם ומוסיף עוד השפעה חיובית כמו שיפורט להלן.

טיפול בבריחת שתן

אחת התוצאות החיוביות שאנחנו מקבלים כתוצאה ממכשיר אימון ברטט היא שיפור של מצב הגוף מבחינת מבנה השרירים, מאסת השריר והטונוס שלהם. זה לא נשאר רק בקבוצות השרירים הגדולים אלא גם השרירים הקטנים והפנימיים יותר במערכות גוף שונות, ואחת מהן היא מערכת השתן שלנו. בגיל מסוים נשים סובלות מבריחת שתן בגלל התרופפות סוגרים ושרירים וככל שמנסים לאמן את השרירים לא תמיד מצליחים לשלוט בכך ללא ניתוח נלווה לכך. חיזוק השרירים הכללי בכל הגוף מצליח לחזק את שרירי רצפת האגן ובכך משפר את מצב בריחת השתן והשליטה בסוגרים בעיקר אצל נשים. במילים אחרות טיפול בבריחת שתן באמצעות מכשיר אימון ברטט.

טיפול בכאבים ובפיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה היא מחלה קשה שלא ידוע על הגורמים לה הרבה אבל יודעים שיש לטפל בכאב הנורא והכרוני בצורה קבועה. יש להקל על מי שסובל ממנה בכל גיל וזה קורה בעיקר לנשים, אגב. בויברטק אפשר לקבל טיפול חדשני בעזרת רטט כלל גופי שהוא אותו אימון ברטט שיכול לחולל פלאים ולהקל על הכאב ולעודד את המוח להפריש עוד חומרים שמרגיעים את הגוף ואת הכאב. היעילות של המתקן מצוינת משום שלא צריך לעשות הרבה מלבד להיות פסיבי לאחר החיבור למכונה ומבלי להזיז את הגוף, כמו שממילא קשה לחולי פיברומיאלגיה לעשות. את תכנית הטיפולים והעבודה בונים עם רופאים כדי לדייק בנתונים ובפרמטרים הספציפיים שמתאימים לכם וזה בדיוק מה שחשוב ברטט הכלל גופי.

שיפור יציבה ושליטה בגוף

תוצאה מעולה נוספת היא שליטה טובה יותר בגוף הודות לעבודת בניית השריר ומסת העצם, וכך אנשים בגיל השלישי יכולים לשמור על עצמם מפני נפילות ואובדן שיווי משקל. זוהי בעיה מוכרת מאוד בגיל כזה גם אצל אנשים מבוגרים ובריאים, אבל התוצאה היא בדרך כלל שבירת עצמות שהיא מאוד בעייתי בגיל כזה בגלל בריחת סידן. מכשיר הרטט, אגב, מטפל גם בבריחת סידן מהעצמות ומחזק אותן, ומשפר את מצב הבריאות הכללי.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד