חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תרגילי כושר לגיל השלישי לחיזוק הגוף מבלי לצאת מהבית

מצד אחד זו ברכה להגיע לגיל השלישי - ליהנות מפנסיה ובכול יום להגדיר מחדש את הלו"ז היומי. מצד שני, רבים מהאנשים מגלים שלהיות אדם מבוגר כרוך בשורה של מכאובים ובעיות רפואיות, ועל כן לצד הצורך לשמור על הבריאות ולהקפיד על תזונה בריאה, גם מאוד חשוב להקפיד על פעילות גופנית, במיוחד אם מבקשים להימנע ממעידות מיותרות, ובמיוחד אם מבקשים לתמוך בחוזק של השרירים ושל העצמות. מכאן שאם גם אתם מבקשים לשמור על הגוף שלכם לצד תנאים ביתיים, מוזמנים להכיר מספר תרגילי כושר למבוגרים, ועל הדרך לקבל את התמריץ הנחוץ על מנת להתמיד.

תרגילי כושר לגיל השלישי - למה זה חשוב?

אם אתם מבקשים לעשות משהו עבור עצמכם, אין צורך לחשוב יותר מדי רחוק או בגדול, אלא לבצע פעולה פשוטה וחיונית - הכירו התעמלות לגיל הזהב. בעוד שהתעמלות חיונית בכול גיל, הרי שבגיל מבוגר התעמלות מקבלת חשיבות יתרה, ולו כי מדובר בגיל שבו באופן טבעי נמצאים בפחות תנועה. כמו כן, מעניין לציין שמחקרים בתחום מצביעים על כך שדווקא אוכלוסייה מעל לגיל 65 נמצאת כהכי מושפעת מתוספת של פעילות גופנית לחיי היום יום, כלומר אנשים מעל לגיל 65 שמוסיפים לשגרה תרגילי כוח למבוגרים, מגיבים לכך באופן מדהים.

מחזקים את השרירים תומכים ביציבה ואף הרבה יותר.

מבקשים להבין יותר לעומק מדוע תרגילי התנגדות למבוגרים כה חשובים? כיצד תרגילי התעמלות לנשים מבוגרות (וגם לגברים כמובן) תורמים רבות למערכת הבריאות? מוזמנים לעבור על הנקודות הבאות:

פעילות גופנית:

 • משפרת את הגמישות של המפרקים.
 • תומכת באיכות התנועה וממזערת תלות בסיוע חיצוני.
 • מחזקת את השרירים.
 • מחזקת את תחושת המסוגלות וממזערת היתכנות לנפילה.
 • מסייעת לשפר את שיווי המשקל והקואורדינציה.
 • מחזקת את הסחוס שמחבר בין העצמות (חיוני עבור מי שנוטה לסבול מדלקות פרקים).
 • תומכת במערכת הנשימה, ובמקביל משפרת את התפקוד של מערכות הלב וכלי הדם.
 • תומכת במצב רוח חיובי ואף משפרת את תחושת הריכוז.
 • עוזרת לחיטוב הגוף 
 • עוזרת להצרת היקפים

אימון Vibratech אידאלי עבור בני הגיל השלישי

שיטת אימון Vibratech נחשבת אידאלית עבור בני הגיל השלישי, ופה אנו מבקשים להסביר. ראשית כיוון שמדובר במכשיר אימון ביתי שאינו מצריך לעשות יותר מדי (בין היתר יש תרגילים שמסתכמים בעמידה סטטית). שנית כיוון שמדובר במכשיר שלא צריך להשתמש בו יותר מרבע שעה ביום, ושלישית כיוון שמדובר במכשיר כושר ביתי שאינו תופס הרבה מקום, כך שניתן להציבו בקלות בסלון. כמו כן, כיוון שהאימון כולל הנחייה אישית, גם אנשים מבוגרים שחוששים מנזק משני מרגישים בטוחים (נגמרו התירוצים). לאור כל זאת טוב לדעת שהמכשיר יודע להציע שורה ארוכה של תרגילים.

4 תרגילי כוח למבוגרים באמצעות מכשיר הרטט שלנו

מוזמנים לקבל הצצה ראשונית על 4 תרגילי כושר לגיל השלישי שמבוססים על מכשיר רטט

 • סטטי עם כדור בין הברכיים - מפעילים את המכשיר, עומדים על כריות כפות הרגליים, אוחזים בשתי הידיות (יוצרים כמעט 90 מעלות עם המרפקים) ובין הברכיים מניחים כדור קטן וגמיש. את הכדור יש ללחוץ מעט (באמצעות הברכיים), ובמצב הסטטי הזה יש להחזיק מעמד במשך הזמן שהוגדר עבורכם באופן אישי.


 • כפיפות מתונות - מפעילים את המכשיר, אוחזים בשתי הידיים בידיות (יוצרים כמעט 90 מעלות עם המרפקים) ומקפידים לעמוד על כריות כפות הרגליים. מהמצב הזה מתחילים להתכופף מעט עם הברכיים, כמעט עד למצב של 90 מעלות, ועולים חזרה מעלה. חוזרים על הפעולה מספר פעמים, באופן איטי ותוך כדי הקפדה על נשימה ונשיפה. 


 • תנועת אופניים תוך כדי ישיבה - תרגיל זה מיועד עבור מתקדמים. יושבים על רצפת המכשיר כאשר הוא פועל (הגב נשען על המוט המרכזי) ואילו הידיים עולות מעלה מאחורי הראש ותופסות בידיות באופן שבו הן לא לגמרי ישרות. מהמצב הזה עושים תנועה של "אופניים". כל פעם שולחים רגל אחת קדימה ואת הרגל השנייה מכופפים כלפי הגוף. יש להקפיד על תנועות איטיות, כך שבכול כמה שניות רגל ימין מבצעת את הפעולה המנוגדת לרגל שמאל. 

 • העברת משקל מאזור האגן - עומדים על המכשיר כאשר עמידת המוצא כוללת פיסוק קל בין שתי הרגליים, בערך ברוחב של המכשיר, כאשר העמידה נעשית על כריות כפות הרגליים. את התרגיל יש להתחיל ממצב מרכזי. הכוונה היא שמחכים כמה שניות מבלי לזוז ואז מעבירים את המשקל לרגל ימין. מחכים כמה שניות, חוזרים למרכז, מחכים עוד כמה שניות נוספות ומעבירים את המשקל לרגל שמאל וכך חוזר חלילה. יש לשים לב שהפעולה מאוד מתונה, והיא באה מכיוון האגן - הרגליים אינן זזות.


להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד