חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מכשיר כושר ביתי ברטט - יתרונות

מכשיר כושר ביתי

אחת הבעיות הבריאותיות המרכזיות בעידן המודרני הינה עודף משקל. ישנן סיבות רבות לעודף משקל אך העיקריות בהן הן אורח חיים תובעני, תזונה לא נכונה והדובדבן שבקצפת – חוסר פעילות גופנית.
הרי כולנו רוצים לרדת במשקל, רובנו אפילו מתחילים תהליך כלשהו אבל נופלים איפשהו בדרך; מחליפים דיאטות בקצב מסחרר, מנסים כל מיני משקאות אנרגיה ואבקות קסם וכמובן – "נרשמים למכון".
מי מאיתנו לא נרשם למכון והבטיח לעצמו שהפעם זה יהיה אחרת, הפעם הוא יתמיד, הוא יספיק לשלב אימון לפני העבודה, מקסימום בחזור. אבל החיים הם החיים והילדה צריכה שיאספו אותה והישיבה מתארכת והנה הגיע החורף והתחיל לרדת גשם ומי בכלל יצא מהבית בגשם כזה ומכל טירוף חדר הכושר, נשארת רק שיחת תזכורת פעם בחצי שנה לחדש את המנוי.

לכן המצאנו את שיטת Vibratech המהווה עבור הסובלים מעודף משקל ובכושר ירוד דרך נפלאה לחיטוב הגוף והצרת היקפים ללא כאב וכמעט ללא מאמץ פיזי ב 15 דקות בלבד. מכשיר כושר ביתי המאפשר להתאמן בבית מבלי להזיע, באימון מרוכז, בלי כל ההתעסקות בלהגיע, ללכת ולפנות זמן ומבלי לחשוש מאי הנעימות שבחשיפת הגוף במקום ציבורי.

מכשיר כושר ביתי לחיטוב הגוף-איך זה עובד?

קודם כל, חשוב לנו להגיד שאין דבר כזה שיטת קסם. לא קיימת הרזיה ללא תזונה נכונה - הורדה במשקל וחיטוב הגוף מחייבים שילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית.
הרעיון מאחורי השיטה, מפתיע בפשטות וביעילות שלו – הרטט מעורר את פעילות השרירים, גורם להם להתכווץ תחת עומס ובכך מסייע בחיזוקם. אימוני הכוח באימון ברטט זהים לפעילות במכשירים בחדר כושר (כוח) או בפילטיס מכשירים.

הפעילות האינטנסיבית של השריר מגבירה את זרימת הדם, מעודדת פעילות בריאה של מערכת העצבים, משפרת את גמישות הגידים ומגדילה את טווח התנועה. האימון על פי שיטת הרטט יעיל במיוחד, שכן בשונה מפעילות ספורטיבית רגילה, הוא מפעיל את השרירים באופן לא רצוני, גורם לבנית מסת שריר ופרוק מסת שומן. פעילות הכיווץ צורכת אנרגיה מרובה מהשרירים וגורמת להם להתחזק ממש כמו במאמץ גופני עצים.
כל התהליך קורה ממש בתוך הסלון שלכם עם מכשיר כושר ביתי.

צריך לציין שיישום נכון של השיטה דורש התאמה אישית למתאמן לפי גיל, משקל, יעדים והצרכים הייחודים של כל מתאמן ומתאמן. אי לכך, מומחים של החברה בונים תוכנית מתואמת אישית לכל לקוח, עם מספר התרגילים הנכונים מתוך ה- 192 תרגילים שונים שניתן לבצע על המכשיר. היישום האולטימטיבי של השיטה הוא שילוב נכון שלושת המרכיבים המרכזיים: טכנולוגיה מתקדמת של מכשיר כושר ביתי – דהיינו מכשיר כושר ביתי – רב תכליתי, תוכנית אימונים אישית המותאמת באופן אישי ללקוח על ידי מומחה, ומדריך פרטי המדגים, מלווה ותומך.


להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד