חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מניעת בריחת סידן

מצב גופך אינו גזרה משמים,בכוחך לשנותו.
אנו נעזור לך ביעילות ובמקצועיות רבה.
שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות דלדול העצם ומניעת בריחת סידן.
שיטת הרטט הוכחה כיעילה במיוחד למניעת בריחת סידן.
באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.

* מכשיר מתקדם עם פלטה רחבה.

* ביקור בית של פיזיותרפיסט מומחה.

* בניה תוכנית אימון מותאם אישי. יש לך בריחת סידן? החלי לטפל היום!! אל תהיי אדישה, אוסטיאופורוזיס היא מחלה שקטה ואכזרית. תמסרי לנו פרטים או תתקשרי, כדאי לשמוע.
 

בריחת סידן , הגורמת לדלדול העצם היא אחת התופעות האופייניות לנשים בגיל המעבר.
בריחת סידן, דלדול העצם או בשמה הלועזי אוסטיאופורוזיס, היא מחלה שבה צפיפות המינרלים בעצם פוחתת.
כתוצאה מכך, העצמות הנפגעות חשופות יותר לשברים. אוסטאופורוזיס אמנם שכיחה יותר בנשים בגיל המעבר.
הטיפול הטוב ביותר, הוא טיפול מונע באמצעות פעילות גופנית.
אולם נשים רבות החוששות מכאבי ברכיים, כאבי גב, מנפילות ושברים, נמנעות מלעשות פעילות ספורטיבית.
מאחר שהמחלה מושפעת בעיקר מההורמון הנשי - אסטרוגן, יותר נשים נוטות ללקות במחלה, מאשר גברים.

על פי מחקר שערך המרכז הלאומי לבקרת מחלות בישראל בשנת 2003 עלה כי שיעור התחלואה באוסטיאופורוזיס- (בריחת סידן) בקרב נשים בגיל 45 -55 עומד על 9% ומעל גיל 65 שיעור זה עומד על כ- 30%. אוסטיאופורוזיס שנוצר בגיל המעבר, עלול בגיל מאוחר יותר לגרום לשברים ולנכויות, עד כדי אי יכולת תפקוד. גיל המעבר אם כן, הוא הזמן למתן את הירידה בצפיפות העצם. שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות דלדול העצם ומניעת בריחת סידן או אוסטיאופורוזיס. שיטת הרטט הוכחה כיעילה במיוחד למניעת בריחת סידן. באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.

אז למה דווקא Vibratech ?

שיטת Vibratech מבוססת על תכנית אימונים אישית המותאמת אך ורק למתאמן הספציפי. התכנית לוקחת בחשבון נתונים ומרכיבים אישיים כגון: גיל, צרכים, BMI (שקלול של גובה ומשקל לפי גיל) ועוד. ההתאמה האישית מבטיחה רמת סיכון נמוכה ואפשרות לפעילות אינטנסיבית על השרירים והעצמות. זאת למעשה הסיבה ששיטת Vibratech יעילה לא רק למניעה, אלא היא מומלצת גם לנשים שכבר סובלות מהמחלה (אוסטיאופורוזיס) .
היא מאפשרת להן לעשות פעילות ספורטיבית, ללא חשש לנפילות או שברים. חשוב לדעת - מבנה הגוף עלול להשתנות כתוצאה מאוסטיאופורוזיס ולכן, חשוב ביותר להתאים תכנית אישית וללוות אותה במדריך שמסביר ומדגים כיצד לבצע את התרגילים בדרך היעילה ביותר.

מכלול של: טכנולוגיה מתקדמת, תכנית אימונים מותאמת באופן אישי ומדריך צמוד, רק אימון בשיטת Vibratech יכול להציע. אם הגעת לגיל המעבר, אל תחכי, עצרי את בריחת הסידן, רגע לפני! בשנים האחרונות יעילות אימון בשיטת הרטט מניעת דלדול מסת העצם, נחקרה בעשרות מחקרים אקדמאיים.

מה ניתן לעשות כדי למנוע את המחלה? פעילות גופנית המפעילה עומס משמעותי ומבוקר על שרירי השלד הינה אחד מגורמי המניעה היעילים ביותר לאוסטיאופורוזיס.

הבעיה שלנשים הסובלות מ - בריחת סידן קשה לעסוק בפעילות ספורטיבית, שכן שריריהן חלשים ובמיוחד ברגליים. שיטת Vibratech מציעה פתרון אופטימלי לבעיה. אימון בשיטת הרטט מחזק את הגוף ובונה את מתח השרירים. הוא משפר את זרימת הדם, שכן הרטט "פותח" את הורידים ברגליים. כמו כן, הוא מעורר את רקמות העצם ומסייע בבניית תאי עצם חדשים. מחקרים מוכיחים שאימון בשיטת הרטט תורם משמעותית לטיפול ולמניעת אוסטיאופורוזיס. כבר מהאימון הראשון רמות הורמון הטסטוסטרון והורמון הגדילה עולות ותורמות לחיזוק העצם.

Back
להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד