חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דיאטה לאחר לידה בשילוב אימון ברטט – הרזיה בטוחה!

בשעה טובה ילדת תינוק חמוד. הוא מושלם!

הטיפול בתינוק דורש ממך את רוב תשומת הלב. וביתר הזמן את מנסה ככל שניתן "לעשות לביתך": לסדר, לארגן, להרעיף תשומת לב לבעל, לילדים, למשפחה, לאורחים, למברכים.

להיות אם טרייה זה תפקיד מחייב, להיות אישה זו מהות קיומית.
לשם כך צריך לאכול נכון, לטפח את הגוף ולהזין את הנפש במעט מרגוע.

הרצון בהרזיה אחרי לידה, השאיפה לחזור לעצמך - לגזרה, לבגדים, לעבודה ולספורט – חזק עכשיו יותר מתמיד. אבל, כשאת חושבת על הרזיה לאחר לידה, בדרך עלייך לעבור כל כך הרבה מכשולים והמון תרוצי "למה-לא": לא מומלץ להוציא את התינוק ואין מי שישמור עליו, לא נוח בחדר הכושר, לא עולה עלי שום דבר, לא רוצה להוסיף הוצאות, אין ליכוח לדיאטה אחרי לידה, לא רוצה לבזבז זמן, אפשר פשוט להשתמש בחוגרת בטן אחרי לידה, לא מסוגלת, לא ערנית, עייפה, לא יכולה...

לא עוד! מהיום, והחל מ-6 שבועות לאחר הלידה, אפשר להתחיל בדרך חדשה ומוכחת מחקרית לירידה במשקל אחרי לידה:

VIBRATECH AFTER BABY- האלטרנטיבה הבריאה לאימון גופני.

• אימון Vibratech - שיטה יעילה ובטוחה. 10 דקות של אימון ביתי, נוח, קל ושקט שתוכלי לבצע גם כשהתינוק לידך.
• אימון Vibratech מתבצע באמצעות מכשיר רטט קומפקטי, שקט ומתקדם מסוגו.
• פיסיותרפיסט מוסמך מטעם ויברטק יגיע לביתך לאימון אישי ידריך אותך על תוכנית האימונים האישית המותאמת במיוחד עבורך, אותה תבצעי בזמנך הפנוי.
• לאחר כחודש מתחילת האימון על המכשיר, פיזיותרפיסט יגיע לביתך להדרכה שנייה ובה יבחן את התקדמותך  ויפקח על איכות וביצוע תוכנית האימונים.
• התוצאות ניכרות תוך זמן קצר: הורדה במשקל, הצרת היקפים, חיזוק רצפת האגן, שיפור הכושר ועוד.
• סדרת התרגילים על פי שיטת Vibratech משתנה בהתאם לקצב ההתקדמות האישית של כל אחת ואחת. לשיטה תוכניות המשך מגוונות לשיפור הכושר הגופני.

מכשיר כושר ביתי Vibratech הופכת את חוויית האימון לפעילות משפחתית מהנה.

• בשיטת Vibratech גם בן זוגך יכול להיכנס לכושר ולהשיל משקל עודף.
• המכשיר הביתי של Vibratech מכיל אפשרויות להזנת תכנית אימונים פרטית לכל אחד מבני המשפחה.
• ההיריון והלידה משפיעים גם על הזוגיות. לשם כך בנינו חבילת אימון Vibratech, הכוללת תוכנית אישית לשני בני הזוג.

למכשיר אימון הרטט Vibratech אישור מכון התקנים הישראלי, אישור CE, של האיחוד האירופי, אישורים השוללים כל קרינה אלקטרומגנטית ביתית ועוד. הסדרי תשלום נוחים לחברי קופות חולים בעלי ביטוח בריאות משלים במחיר הנמוך ממנוי לחדר כושר- מכלל מכוני הכושר בארץ.

איך זה עובד?


יעילות האימון ברטט מוכחת ומקובלת כיום בתחומים רפואיים רבים. בין התועלות המוכחות הרבות ידוע כי אימון שיטתי ברטט בונה ומחזק את שרירי השלד, מעודד בניית מסת עצם, משפיע לחיוב על פעילות הורמונאלית, ומשפר את זרימת הדם בגופנו.

כיצד כל זה קורה?


השרירים הנחשפים לרטט אינם נשארים אדישים ובתגובה לרטט מתכווצים ומרפים לסירוגין באינטנסיביות גבוהה. תהליך פיזיולוגי זה גורר באופן מיידי שינויים חיוביים במערכת ההורמונאלית, וזרימה משופרת של דם אל אזורים מרוחקים מהלב (בעיקר ידיים ורגליים). כאשר אנו חוזרים באופן שיטתי על אימון הרטט, מתחיל תהליך של בניית מסת שריר בכל השרירים שנחשפים לרטט, כלומר ברב חלקי הגוף, כולל שרירים פנימיים וחבויים כמו ריצפת האגן. במקביל לתהליך זה חלה האצה בתהליך בניית העצם, עובדה שמונעת התפתחות דלדול עצם (אוסטיאופורוזיס) בשלבים מאוחרים יותר בחיים. כפועל יוצא של האימון השיטתי ברטט מואצים תהליכי חילוף החומרים בגוף ואנו שורפים יותר קלוריות במאמץ ובמנוחה.

מדוע התוכנית מומלצת לנשים אחרי לידה?


שיקום השרירים - הלידה הטבעית יוצרת טראומה לשרירי רצפת האגן, לידה קיסרית יוצרת טראומה לשרירי הבטן התחתונה. שיטת הרטט מפעילה ומשקמת בצורה מבוקרת את שתי קבוצות שרירים אלו.
ייצוב עמוד שדרה ואגן - ההיריון מביא לרפיון רצועות ותנועתיות יתר בחוליות גב תחתון, אשר יוצרים כאבי גב תחתון ואגן. שיטת הרטט מאמנת שרירים עמוקים אשר מייצבים את עמוד השדרה והאגן וכך פוחת הכאב משמעותית.
חזרה למשקל - להריון מתלווה עלייה משמעותית במשקל (12-16 ק"ג בממוצע) אשר יוצרת תחושות לא נוחות, פיזיות ורגשיות. שיטת הרטט מסייעת בחזרה למשקל תקין ושריפת שומנים ע"י האצת חילוף החומרים ובניית מסה שרירית. הפעלת מערכת השרירים העמוקה מובילה גם לחיטוב הגוף חזרה ולהצרת היקפים. מן הראוי לציין שהתוצאות הטובות ביותר מופקות בשילוב עם דיאטה לאחר לידה.
אימון מערכת השרירים - הטיפול בתינוק שהולך וגדל דורש כושר פיזי גבוהה. חוסר השינה, ההרמה החוזרת של התינוק וההנקה מאתגרים מאוד את שרירי השלד. במידה ומערכת השרירים אינה חזקה ומאוזנת דיה, עשוי להתפתח כאב באזורים שונים בגוף עם הזמן. שיטת הרטט מאמנת בצורה מבוקרת ויעילה את מערכת השרירים ובכך מונעת התפתחות כאבים מיותרים.
אימון קל ונוח - הטיפול בתינוק הגדל דורש גם הרבה זמן והשקעה אינסופית, עובדה שלא מותירה זמן פנוי לאימון גופני סדיר. שיטת הרטט משיגה תוצאות דומות ואף משופרות ביחס לאימון גופני אינטנסיבי בהרבה פחות זמן ומאמץ.
שיפור זרימת הדם - חודשי ההיריון האחרונים ומשכב הלידה מובילים בשכיחות גבוהה לירידה בזרימת הדם מכפות הרגליים חזרה אל הלב. תופעה זו, המלווה בנפיחות ובצקתיות של כפות הרגליים והקרסוליים, יכולה להוביל למגבלה בטווח התנועה וכאבים בקרסוליים. שיטת Vibratech מוכחת כמשפרת זרימת דם באזורים פריפריים (רחוקים מהלב).
התרוממות רוח - תקופת משכב הלידה מתאפיינת בשינויים במצב הרוח, ומקרים מסוימים אף למצב של דיכאון (אחת מכל שש נשים!!). פעילות גופנית סדירה מוכחת כמרכיב חשוב בדרך להחלמה ממצב של דיכאון. שיטת Vibratech מאפשרת ביצוע פעילות גופנית סדירה בזמן קצר יחסית.

כל אלו הופכים את שיטת Vibratech לאלטרנטיבה אידיאלית בתהליך ההתאוששות והחזרה לשגרה לאחר הלידה.

הבהרה כללית:
חברת ויברטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.


 

 

 

 

 

 


  

 

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד