חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טפלו בבריחת סידן

טפלו בבריחת סידן

אחת מכל שלוש נשים בגיל 65 ומעלה תסבול מבריחת סידן. אך מדוע לקבל את המצב ולא להתחיל ולעשות משהו בנידון? הכירי את שיטת Vibratech, הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בדלדול העצם ומניעת אוטיופורוזיס.

 שיטת Vibratech יעילה לא רק למניעת אוטיופורוזיס, אלא גם מומלצת לנשים שכבר סובלות מהמחלה ומאפשרת להן לעשות פעילות ספורטיבית, ללא חשש לנפילות או שברים.

אצל כולנו יתחיל תהליך הדרגתי המביא לאיבוד מסת העצם, אולם המצב מואץ במיוחד אצל נשים לאחר הפסקת הווסת, עקב שינויים הורמונאליים הנלווים לכך. למעשה, מחקרים מראים כי מדובר בצניחה בסך של כ-3-5% בצפיפות העצם מדי שנה. תוסיפו לכך את העובדה כי ערכי מסת העצם בנשים נמוכה מלכתחילה, וקיבלתן סיכון גבוה ללקות באוסטיופורוזיס, שמעלה פלאים את הסיכוי לשברים ובעיות אורתופדיות קשות, שעלולות לפגוע משמעותית באיכות החיים שלכן.
על פי מחקר שערך המרכז הלאומי לבקרת מחלות בישראל בשנת 2003 עולה כי שיעור התחלואה באוסטיאופורוזיס (בריחת סידן) בקרב נשים בגיל 45 -55 עומד על 9% ומעל גיל 65 שיעור זה מזנק ל-30%. נשים, אמנם, בסיכון גבוה למחלה, אולם גם גברים אינם חפים מכלל סכנה. מחקרים מדברים על שכיחות של 20% מקרב הגברים לסבול משברים כתוצאה מבריחת סידן.
בניגוד למחלות כרוניות אחרות הקשורות לתהליכי התבגרות הגוף, דווקא בבריחת סידן ניתן לטפל ולשפר את המצב באופן משמעותי. הדרך האפקטיבית ביותר היא באמצעות טיפול מונע ולהקדים תרופה למכה. כיצד? באמצעות פעילות גופנית סדירה, הכוללת חיזוק השרירים המייצבים, שרירי הליבה ובניית מסת שריר על ידי תרגילי התנגדות. 
אולם מה ניתן לעשות אם הרמת משקולות בחדר הכושר לא ממש נמנית על סדר היום שלנו ועבור חלקנו, שמעולם לא ביצענו כל פעילות ספורטיבית, יהיה זה לא פשוט להתחיל עכשיו, מחשש לפציעות ספורט, נפילות כאבי גב וברכיים או דלקות מפרקים? 

מעורר את רקמת העצם


הכירו את שיטת Vibratech, שנחשבת לדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות דלדול העצם ומניעת בריחת סידן. איך זה עובד? באמצעות אימון מיוחד המתבצע על גבי מכשיר מתקדם הכולל  פלטה רחבה שרוטטת באופן מבוקר, השרירים הופכים לחזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, מה שגורם לייצור רקמת עצם חדשה.
מחקר שפירסם ה-American society for bone and mineral בדק את יעילות השיטה בקרב 70 נשים שעברו את גיל המעבר. והתוצאות היו מדהימות: לאחר זמן קצר של אימון בשיטת הרטט, בריחת הסידן נעצרה לחלוטין בעמוד השדרה ובעצמות הירך. יתרה מזאת, בקרב מספר גדול של נשים רמת הסידן אף עלתה, בעוד שבקבוצת הביקורת בריחת הסידן נמשכה בקרב כל הנשים שנבדקו.
שיטת Vibratech מבוססת על תכנית אימונים אישית המותאמת אישית לכל מתאמן ומתאמנת, הכוללת ביקור בית של פיזיותרפיסט מומחה. התכנית לוקחת בחשבון נתונים ומרכיבים אישיים כמו מטרות, גיל, גובה ומשקל. התאמה אישית זו מבטיחה לא רק אפקטיביות גבוהה, אלא גם רמת סיכון נמוכה ואפשרות לפעילות אינטנסיבית על השרירים והעצמות.
זאת למעשה הסיבה ששיטת Vibratech יעילה לא רק למניעה, אלא מומלצת גם לנשים שכבר סובלות מאוסטיוופורוזיס היות והיא מאפשרת להן לעשות פעילות ספורטיבית, ללא חשש לנפילות או שברים. תוסיפו לכך את העובדה שהשיטה גם תורמת לחיטוב הגוף והצרת היקפים (ושאפילו לא צריך לצאת לאימונים מפרכים במשך שעות בחדר הכושר!) – וקיבלתן את הפתרון המושלם. אז למה אתן מחכות, בעצם? 

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 250 ₪ (₪6000)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד