חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תרגילים לחיטוב הגוף בעזרת מכשיר כושר רוטט

מעבר למימד האסטטי, קיימת חשיבות רבה בשמירה על מערכת שרירית חזקה ובריאה בגופנו. מערכת זו מאפשרת לנו לבצע בהצלחה פעולות פיזיות יומיומיות כמו עליית מדרגות, ריצה אחר האוטובוס, הרמת קניות מהסופר וכמובן פעילות ספורטיבית. חיטוב הגוףחשיבות נוספת לבריאות המערכת השרירית היא הייצוב המתמשך שמעניקה מערכת זו למפרקי השלד בדגש על חוליות עמוד השדרה. אנו יודעים כיום שמבוגר ממוצע מתחיל לאבד בצורה שיטתית מסת שריר החל מגיל 45 בעוד מבוגר שאינו פעיל גופנית בצורה דרסטית מתחיל לאבד מסת שריר כבר בגיל 30. בעוד בקרב צעירים מתבטא איבוד מסת השריר בפציעות וכאבים, הרי שבקרב מבוגרים יותר (מעל גיל 60) עלול להתבטא הדבר בנפילות מסוכנות.

הפתרון לבעיה זו הינו פשוט לכאורה: עלינו לאמן את השרירים באופן קבוע ובכך לשמר ואף להוסיף להם מסה וכוח. כדי שאימון גופני יחזק משמעותית את שרירי הגוף הוא צריך להיות אינטנסיבי מספיק, אך לא מדי, וצריך להתבצע בתדירות של לפחות 3 פעמים בשבוע. ראוי לציין כי למרות שלפעילות האירובית (כמו הליכה או שחייה) סגולות רבות, חיזוק שרירים הוא לא מהבולטות שבהן. כלומר – הליכה של 30 דקות 3 פעמים בשבוע איננה יעילה כמו תרגילי כושר לחיטוב הגוף. דוגמה טובה לחיזוק יעיל של שרירי השלד היא אימון משקולות סדיר בחדר הכושר תרגילים לחיטוב הגוף כנגד משקל הגוף (שכיבות שמיכה, כפיפות בטן וכדומה) או תרגילי כושר לירכיים. אימון חיטוב מסוג זה הינו יעיל ביותר למטרת חיזוק שרירים אולם הוא דורש השקעת זמן ואנרגיה לא מבוטלים שאינם בנמצא אצל כולם. בשנים האחרונות הלכה והתבססה שיטת אימון ייחודית אשר נותנת מענה לבעיית הזמן: שיטת הרטט.

שיטת הרטט לחיטוב הגוף 

שיטת הרטט לחיטוב הגוף פותחה לפני כמעט 30 שנה על מנת למנוע דלדול מסת שריר ועצם בקרב אסטרונאוטים רוסים בטרם נשלחו לחלל. מאז נחקרה שיטה זו במאות מחקרים אקדמיים והוכחה מעל לכל ספק כיעילה מאוד בפיתוח כוח ובניית מסת שריר בצורה ידידותית יותר. למעשה כל מה שנדרש מהמתאמן זה לעמוד על מכשיר כושר רוטט במנעד של כמה מילימטרים ובתדירות של 12-25 פעמים בשנייה, ולבצע מספר תרגילי חיטוב פשוטים. כך אנו מבצעים תרגיל פשוט לכאורה, אבל בשילוב עם מכשיר רטט לחיטוב הגוף הופכים התרגילים הללו לאתגר עבור מערכת התנועה שלנו.

המומחים של חברת ויברטק יתאימו לך תוכנית אימון פרטנית לפי נתוניך האישיים, הכוללת תרגילי כושר מצולמים. תוכנית זו הינה אינטרנטית, ומתקדמת על בסיס שבועי לפי מידת התמדתך ויכולתך.

 

הבהרה כללית:
חברת ויברטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד