חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אירובי לחיטוב הגוף

במצב רגיל, קיימת אצל אדם בריא כמות חמצן בשריר המספיקה לפעילות גופנית של קרוב לדקה.
כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית בת יותר מדקה נדרשים הלב והריאות שלנו לחדש את מלאי החמצן אל תוך שרירי השלד תוך כדי הפעיחיטוב הגוףלות הגופנית.

אירובי לחיטוב הגוף 


פעילות מסוג זה נקראת פעילות אירובית כי היא  מאתגרת את מערכת הלב-ריאה שלנו ובכך מעודדת שיפור במערכת זו. פעילות אירובית ידועה בסגולותיה הרבות, ביניהן השפעה על בריאות הלב כמו גם דיאטה.
פעילות אירובית אמנם משפיעה בעיקר על מערכת הלב ריאה, אולם יש לה גם השפעה חיובית על
חיטוב הגוף.

כיצד קורה הדבר? שרירי השלד אשר מופעלים בפעילות אירובית (לדוגמה שרירי הרגליים הפועלים בריצה) מופעלים בצורה חוזרנית מאותגרים גם הם, בדומה לשריר הלב ושרירי הנשימה, וכתוצאה מאתגר זה הם מתחזקים ומתעצבים.
תהליך חיטוב זה, הנקרא חיטוב אירובי, שונה מתהליך החיטוב האופייני לאימוני כוח בחדר הכושר. בעוד באימוני משקולות בחדר הכושר נוצר תהליך של גידול משמעותי במסת השריר, החיטוב האירובי מתאפיין יותר בעיצוב השריר ללא גידול משמעותי במסה שלו. הדבר נובע מהשפעה של האימון האירובי על סיבי השריר אחרים (סיבים אדומים) מהסיבים המושפעים מאימוני כוח (סיבים לבנים).

שיטת הרטט דומה יותר בהשפעתה לאימון כוח בחדר הכושר שכן היא משפיעה יותר על סיבי השריר הלבנים.
יחד עם זאת, יוצרת שיטת הרטט גם אפקט מסוים על המערכת האירובית ועל סיבי השריר האדומים. הדבר נכון בעיקר לגבי אוכלוסייה בעלת עודף משקל בולט והאוכלוסייה הבוגרת (בעיקר מעל גיל 70).

מספר מחקרים הוכיחו כי עבודה אירובית משמעותית בקרב בעלי עודף משקל וקשישים שמתאמנים בשיטת הרטט. תהליך כפול זה של בניית מסת שריר מצד אחד, ושיפור היכולת האירובית מצד שני, הופך את שיטת הרטט לאידיאלית ביותר באוכלוסיות הללו.

תהליך זה המתלווה לאימון ברטט יוצר אפקט משמעותי של חיטוב יחד עם עיצוב הגוף לצד שיפור ביכולות התפקוד של מערכת התנועה. תוצאות האימון בעזרת
מכשיר הרטט תלויות כמובן בהתאמה אישית של התוכנית למתאמן הספציפי, יחד עם חניכה אישית של איש מקצוע בעל ידע רב במערכת התנועה (רצוי פיזיותרפיסט מוסמך).    

 

הבהרה כללית:
חברת ויברוטק אינה מתיימרת לאבחן, לטפל או לרפא מחלות. התועלות המוזכרות באתר החברה, מבוססות על מחקרים בלתי תלויים שנערכו במשך מספר שנים בנושא אימון וטיפול באמצעות אימון בשיטת הרטט, ואין להם כל קשר ישיר עם חברת ויברטק.

הבהרה לגבי המידע הבריאותי:

הכתוב באתר האינטרנט של החברה, אינו מתיימר להוות מדריך לטיפול עצמי או תחליף לטיפול, אבחנה או ייעוץ רפואי.
המידע הינו לעיון בלבד ואינו מהווה תחליף לביסוס טיפול בבעיה רפואית ספציפית, זאת יכול לעשות רק אדם מוסמך ממקצועות הבריאות כרופא או מטפל בהשגחת רופא.
חברה ויברטק ועובדיה לא מטפלים בדרך כל שהיא, ביקורי פיזיותרפיסטים של החברה היא לצורך הדרכה בלבד ובניית תכנית אימון גופני מתאים.
לפני השימוש במכשיר, עלייך להקפיד לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע למינון, אמצעי זהירות,
אזהרות, הנחיות והתוויות נגד.

החברה ועובדיה לא קובעים אם מבחינה בריאותי מותר או אסור לבצע אימון גופני, רק רופא יכול להמליץ. חובת הלקוח להתייעץ עם רופא לפני רכישת מכשיר לאימון גופני.

 

להדגמה חינם בביתך
צור קשר להתנסות חינםדלג על צור קשר להתנסות חינם

עכשיו במחיר משתלם במיוחד:

24 תשלומים של 270 ₪ בכ"א (₪6,480)
והמכשיר אצלך בבית לתמיד !
חבילת vibratech basic
סקפטית? למה שלא תבדקי ורק אז תחליטי? תוך אימון אחד בלבד תרגישי בעצמך.
להדגמה חינם אצלך בבית מלאי את הפרטים:
checked
אם בתום מפגש ההתנסות תחליטי שלא לרכוש את השיטה, לא תחויבי כלל!
*פרטיות הגולשים חשובה לנו ואנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך
*התשלום ללא ריבית *העסקה מתבצעת בכרטיס אשראי בעל מסגרת *אחריות מקיפה
עבור לתוכן העמוד