חיטוב הגוף עם אימון ברטט
צוק קשר עמודים פנימיים

השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם שיחת ייעוץ ללא התחייבות!
*
*
*
אני מעוניין/ת להצטרף לרשימת הדיוור לקבלת טיפים ומידע.
checked

מכון וינגייט- פרופסור איסורין - המדען לספורט השגי

הינו מומחה בינלאומי לשיטת הרטט, אימון ברטט. הוא נחשב לאחד המדענים  ... להרחבה
 

היסטוריה: ממעבדות החלל ברוסיה ועד למרכזים הרפואיים המובילים בעולם

ממעבדות החלל ברוסיה ועד למרכזים הרפואיים המובילים בעולם

 שיטת אימון הרטט התגלתה במקרה כאשר מדענים רוסים ניסו למצוא פתרון לבעיית ניוון השרירים ובריחת הסידן של אסטרונאוטים השוהים בחלל בתנאי חוסר כבידה. נזרוב, המדען הראשי של סוכנות החלל, גילה שכאשר השריר נמצא במצב של רטט, הוא מתכווץ באופן בלתי רצוני ונוצר אפקט ממש כמו בפעילות ספורטיבית.

הכיווץ גורם לו להתחזק, לשפר את גמישותו ולהגדיל את טווח התנועה, סביב המפרק אותו הוא מניע.

כך, באמצעות רטט ניתן לעבוד כמעט על כל שריר בגוף, בלי מאמץ ובלי זיעה.

מחקרית בכל העולם במרוצת השנים, לאחר הגלסנוסט ופתיחת שערי רוסיה, נחשף העולם כולו לנפלאות שיטת האימון ברטט.
העולם המערבי, אימץ בחום את עקרון הרטט לצרכים ספורטיביים שונים ולסיוע בפתרון בעיות רפואיות מגוונות. השיטה נחקרה במאות מחקרים מדעיים אשר הוכיחו את יעילותה הרבה בהיבטים שונים ומגוונים ובעקבותיהם פותחו מכשירי אימון רטט מתקדמים גם לשימוש בייתי. לינק למחקרים כיום, נעשה שימוש נרחב באימון ע"פ שיטת הרטט במרכזים רפואיים ושיקומיים מובילים בעולם וכן במרכזי ספורט מקצועיים. גם בישראל בשנים האחרונות  שיטת הרטט החלה לצבור תאוצה הן בקרב ספורטאים מקצועיים והן בקרב אוכלוסיות המחפשות אלטרנטיבה לפעילות ספורטיבית רגילה.

אחד המדענים המוערכים ביותר בעולם בנושא שיטת הרטט הוא הפרופסור ולדמיר איסורין, אשר חקר את הטכנולוגיה במשך יותר מ-15 שנים. הוא פרסם 6 ספרים ויותר מ-150 מאמרים ומחקרים מדעיים בנושא אימון גופני בשיטת הרטט.

עם עלייתו מרוסיה לישראל, המשיך פרופסור איסורין לעסוק בחקר ובפיתוח הטכנולוגיה במכון וינגייט. במסגרת פעילותו בוינגייט, הוא פיתח תכניות אימונים וסדרות תרגילים המבוססות על שיטת הרטט ועונות על מגוון של צרכים ומטרות החל מאיזון הגוף, דרך מניעת דילול העצם ועד, חיזוק השרירים.

מאז 1996 הוא מאמן בשיטת הרטט את הנבחרת האולימפית של ישראל.

במטרה להרחיב את שימושי השיטה בקרב קהלי יעד נוספים, הצטרף פרופסור איסורין לצוות Vibratech ישראל והוא מהווה סמכות מקצועית הן בפיתוח והן בפיקוח כל תכנית היוצאת משיטת Vibratech. לינק אודות פרופ' איסורין

אל תעשה לעצמך ויתורים בכושר...
השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
לתיאום התנסות ושיחת ייעוץ ללא התחייבות!

 
הדפסשלח לחבר
Busi
premenopause
Old
Sport
Weight
דרונט בניית אתרים