חיטוב הגוף עם אימון ברטט
צוק קשר עמודים פנימיים

השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם שיחת ייעוץ ללא התחייבות!
*
*
*
אני מעוניין/ת להצטרף לרשימת הדיוור לקבלת טיפים ומידע.
checked

מכון וינגייט- פרופסור איסורין - המדען לספורט השגי

הינו מומחה בינלאומי לשיטת הרטט, אימון ברטט. הוא נחשב לאחד המדענים  ... להרחבה
 

אימון בעזרת מכשיר רטט ביתי - כל המידע

היום כבר ברור לכל כי שיטת הרטט (whole body vibration) חוללה מהפכה של ממש בעולם הרפואה והספורט המקצועי. היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של שיטת הרטט, בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת אימון גופני מלא ללא צורך בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית (כגון: ריצה, אופניים או חדר אימון ברטטכושר). יתרונותיה הרבים של השיטה הוכחו באינספור מחקרים ותכניות האימון השונות הנגזרות ממנה הוכחו כיעילות עבור מגוון רחב של צרכים כגון חיטוב והרזיה, שיפור הגמישות ויכולת התנועה, בניית עצם ומניעת בריחת סידן, שיפור שיווי המשקל ועוד.

איך עובדת שיטת הרטט ומה הופך אותה לכל כך יעילה?

הרעיון מאחורי השיטה, מפתיע בפשטותו ויעילותו - הרטט מעורר את פעילות השרירים, גורם להם להתכווץ ובכך תורם לחיזוקם. הפעילות האינטנסיבית של השרירים יוצרת זרימת דם מוגברת, מעודדת פעילות בריאה של מערכת העצבים, משפרת את גמישות הגידים ומגדילה את טווח התנועה. אימון על פי שיטת הרטט יעיל במיוחד שכן בשונה מפעילות ספורטיבית, הוא מפעיל את השרירים באופן לא רצוני. פעילות הכיווץ צורכת אנרגיה מרובה וגורמת לשרירים להתחזק ממש כמו במאמץ גופני. כמו כן, פעילות שרירית אינטנסיבית יוצרת עומס מבוקר על העצמות ובכך מסייעת לבניית העצם ולמניעת בריחת סידן.

האם אימון ברטט יכול לתרום גם לסובלים מבעיות גב, ברכיים או שיווי משקל?


בנוסף, על פי שיטת הרטט, אימון מבוקר בהתאמה אישית נעשה ללא הפעלת לחצים ועומסים על השלד, המפרקים, הגידים והרצועות ובכך הוא מאפשר חיזוק השרירים גם לסובלים מבעיות גב וברכיים. יתרון נוסף שנזקף לזכות מכשיר רטט להרזיה הוא שיפור שיווי המשקל האיזון והיציבה. בעזרת מכשיר הרטט הגוף מאבד משיווי משקלו בצורה מבוקרת וע"י כך מגרה תגובה של המערכת העצבית לתיקון שיווי המשקל. אימון בשיטת הרטט משפר את מהירות התגובה של מערכת העצבים וע"י כך מקטין את הסיכוי לנפילות בגיל השלישי. למחקר בנושא לחץ כאן.

איך יכול להיות ששיטה אחת עונה על כל כך הרבה צרכים?


אנשים רבים שואלים את עצמם ובצדק, איך יתכן שאותה שיטה בדיוק מתאימה גם לספורטאים מקצועיים וגם לקשישים שסובלים מחוסר שיווי משקל? ובכן, יישום נכון של השיטה דורש התאמה אישית למתאמן לפי גיל, משקל, יעדים והצרכים הייחודיים שלו.היישום האולטימטיבי של השיטה הוא שילוב נכון של שלושה מרכיבים: טכנולוגיה מתקדמת - דהיינו מכשיר רטט ביתי - רב תכליתי, תכנית אימונים אישית המותאמת ע"י מומחה ללקוח ומדריך פרטי המדגים, מלווה ותומך.

בישראל רק שיטת Vibratech עונה על שלושת המרכיבים:


טכנולוגיה מתקדמת - הטכנולוגיה של Vibratech הינה מתקדמת במיוחד. בעוד שבמכשירים מהדור הקודם שיטת האימון הייתה ורטיקאלית ולעיתים גרמה לתחושות לא נעימות, הרי ששיטת האימון ב- Vibratech עובדת בכמה צירים מקביל (בשיטת האוסילטורים) המאפשרים מנעד רחב ללא תחושות ותופעות לוואי.

* משטח אימון כפול מכל מכשיר אחר!
* גודל והתנגדות חיוניים לאימון מועיל.(התנגדות 5-G)
* מעקב ושינוי תוכנית האימון על בסיס שבועי.
* הדרכה בבית הלקוח על ידי פיזיותרפיסט מוסמך.


תכנית אימונים אישית - תכנית האימונים האישית המותאמת על ידי פיזיותרפיסט מוסמך שמדריך מדגים, מלווה ותומך בביתך. שיטת Vibratech היא השיטה היחידה המיושמת באמצעות תכנית אימונים אישית פרי פיתוח של פרופסור איסורין. השיטה כוללת אינספור תכניות המורכבות ממאות תרגילים, עוצמות רטט, זמני אימון ופרקי מנוחה שונים. רק לאחר אישור התכנית ע"י פיזיותרפיסט, מדריך התכנית מדגים ומנחה באופן אישי את המתאמן. לאחר מספר שבועות או לפי החלטת המדריך והלקוח, מתעדכנת התכנית בהתאם לתגובת הלקוח (שינוי בתרגילים, שינוי דרגת הרטט וכו'). חשוב לציין כי התכנית הינה אינטראקטיבית ומתקדמת בקצב של המתאמן.


הדרכה ליווי ותמיכה - כל לקוח Vibratech מקבל הדרכה מקצועית של פיזיותרפיסט מוסמך על וסדרת תרגילים המותאמת לו באופן אישי תוך התחשבות בגילו, משקלו, מצבו הפיזי והתועלת שהוא מבקש להשיג. מדי שבוע יישאל המתאמן האם הוא מעוניין לעבור לשלב הבא ובמידה ויענה בחיוב הוא יקבל את סדרת התרגילים הבאה כולל תמונות והנחיות מדויקות כיצד לבצע כל תרגיל. המתאמן נמצא כל העת במעקב ובקשר ישיר עם המדריך שלו. זאת במטרה שכל אחד ואחת מלקוחות Vibratech יפיק את המקסימום מהשיטה.

האם צריך לשלם תוספת עבור בניית התוכנית וההדרכה?


עד היום אנשים רבים לא יכלו להרשות לעצמם להתאמן בשיטת הרטט בשל העלויות הגבוהות שהיו כרוכות ברכישת המכשיר. שיטת אימון ברטט של Vibratech מספקת בעלות כוללת לא רק מכשיר רטט ביתי, אלא גם תכנית אימונים אישית ומדריך פרטי להדגמה, ייעוץ והכוונה.

אל תעשה לעצמך ויתורים בכושר... השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם לתיאום התנסות ושיחת ייעוץ ללא התחייבות!

אל תעשה לעצמך ויתורים בכושר...
השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
לתיאום התנסות ושיחת ייעוץ ללא התחייבות!

הדפסשלח לחבר
Busi
premenopause
Old
Sport
Weight
דרונט בניית אתרים