חיטוב הגוף עם אימון ברטט
צוק קשר עמודים פנימיים

השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם שיחת ייעוץ ללא התחייבות!
*
*
*
אני מעוניין/ת להצטרף לרשימת הדיוור לקבלת טיפים ומידע.
checked

מכון וינגייט- פרופסור איסורין - המדען לספורט השגי

הינו מומחה בינלאומי לשיטת הרטט, אימון ברטט. הוא נחשב לאחד המדענים  ... להרחבה
 

גיל המעבר

 

שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות דלדול העצם ומניעת בריחת סידן. שיטת הרטט הוכחה כיעילה במיוחד למניעת בריחת סידן. באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.


בריחת סידן , הגורמת לדלדול העצם היא אחת התופעות האופייניות לנשים בגיל המעבר.
בריחת סידן,דלדול העצם או בשמה הלועזי אוסטיאופורוזיס, היא מחלה שבה צפיפות המינרלים בעצם פוחתת. כתוצאה מכך, העצמות הנפגעות חשופות יותר לשברים.

אוסטאופורוזיס אמנם שכיחה יותר בנשים בגיל המעבר, אבל עדיין נפוצה מאוד גם בקרב גברים. (מדברים על גבר אחד מחמישה שיסבול משבר עקב דלדול עצם במהלך חייו).

הטיפול הטוב ביותר, הוא טיפול מונע באמצעות פעילות גופנית. אולם נשים רבות החוששות מכאבי ברכיים, כאבי גב, מנפילות ושברים, נמנעות מלעשות פעילות ספורטיבית.

"..שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול
בתופעות  דלדול  העצם."

מאחר שהמחלה מושפעת בעיקר מההורמון הנשי -   אסטרוגן, יותר נשים נוטות ללקות במחלה, מאשר גברים.

"בשנים האחרונות יעילות אימון בשיטת הרטט למניעת  בריחת  סידן, נחקרה  בעשרות  מחקרים  אקדמאיים..."

על פי מחקר שערך המרכז הלאומי לבקרת מחלות בישראל בשנת 2003 עלה כי שיעור התחלואה באוסטיאופורוזיס- (בריחת סידן) בקרב נשים בגיל 45 -55 עומד על 9% ומעל גיל 65 שיעור זה עומד על כ- 30%.

אוסטיאופורוזיס שנוצר בגיל המעבר, עלול בגיל מאוחר יותר לגרום לשברים ולנכויות, עד כדי אי יכולת תפקוד. גיל המעבר אם כן, הוא  הזמן למתן את הירידה בצפיפות העצם.

שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות דלדול העצם ומניעת בריחת סידן. שיטת הרטט הוכחה כיעילה במיוחד למניעת בריחת סידן. באמצעות הרטט, השרירים הופכים חזקים ועוצמתיים יותר, זרימת הדם מתגברת והרעידות מעוררות את רקמת העצם, יתרון הגורם לייצור רקמת עצם חדשה.

אז למה דווקא Vibratech ?

"..שיטת Vibratech היא הדרך הבטוחה ביותר למניעה ולטיפול בתופעות  דלדול  העצם."

שיטת Vibratech מבוססת על תכנית אימונים אישית המותאמת אך ורק למתאמן הספציפי. התכנית לוקחת בחשבון נתונים ומרכיבים אישיים כגון: גיל, צרכים, BMI (שקלול של גובה ומשקל לפי גיל) ועוד. ההתאמה האישית מבטיחה רמת סיכון נמוכה ואפשרות לפעילות אינטנסיבית על השרירים והעצמות.
זאת למעשה הסיבה ששיטת Vibratech יעילה לא רק למניעה, אלא היא מומלצת גם לנשים שכבר סובלות מהמחלה. היא מאפשרת להן לעשות פעילות ספורטיבית, ללא חשש לנפילות או שברים.
חשוב לדעת - מבנה הגוף עלול להשתנות כתוצאה מאוסטיאופורוזיס ולכן, חשוב ביותר להתאים תכנית אישית וללוות אותה במדריך שמסביר ומדגים כיצד לבצע את התרגילים בדרך היעילה ביותר.
מכלול של: טכנולוגיה מתקדמת, תכנית אימונים מותאמת באופן אישי ומדריך צמוד, רק אימון בשיטת Vibratech יכול להציע.
אם הגעת לגיל המעבר, אל תחכי, עצרי את בריחת הסידן, רגע לפני!


בשנים האחרונות יעילות אימון בשיטת הרטט מניעת דלדול מסת העצם, נחקרה בעשרות מחקרים אקדמאיים.

לדוגמא מחקר פורסם ב  American society for bone and mineral  בדק את יעילות השיטה בקרב 70 נשים שעברו אתגיל המעבר. התוצאות היו מדהימות: לאחר זמן קצר של אימון בשיטת הרטט בריחת הסידן נעצרה לחלוטין בעמוד השדרה ובעצמות הירך. יתרה מזו בקרב מספר גדול של נשים רמת הסידן אף עלתה. לעומת זאת, בקבוצת הביקורת בריחת הסידן נמשכה בקרב כל הנשים.

מהם הגורמים המרכזיים לדלדול העצם בגיל זה?

אחת התופעות הנפוצות בקרב נשים בגיל המעבר היא  השינויים ההורמונאליים , הגורמת להחלשות השרירים ולדלדול העצמות. בנוסף, ככל שעולים בגיל, הגוף מייצר פחות הורמונים כגון: טסטוסטרון, אסטרוגן והורמון הגדילה המשמעותיים ביותר לתחזוקת חוזק העצמות.

מה ניתן לעשות כדי למנוע את המחלה?

פעילות גופנית המפעילה עומס משמעותי ומבוקר על שרירי השלד הינה אחד מגורמי המניעה היעילים ביותר לאוסטיאופורוזיס."

הבעיה שלנשים הסובלות מ - בריחת סידן קשה לעסוק בפעילות ספורטיבית, שכן שריריהן חלשים ובמיוחד ברגליים.

שיטת Vibratech מציעה פתרון אופטימלי לבעיה. אימון בשיטת הרטט מחזק את הגוף ובונה את מתח השרירים. הוא משפר את זרימת הדם, שכן הרטט "פותח" את הורידים ברגליים. כמו כן, הוא מעורר את רקמות העצם ומסייע בבניית תאי עצם חדשים.
מחקרים מוכיחים שאימון בשיטת הרטט תורם משמעותית לטיפול ולמניעת אוסטיאופורוזיס.

כבר מהאימון הראשון רמות הורמון הטסטוסטרון והורמון הגדילה עולות ותורמות לחיזוק העצם.

 

»   בריחת סידן מניעה וטיפול - לחץ למחקרים מדעיים

הדפסשלח לחבר
Busi
premenopause
Old
Sport
Weight
דרונט בניית אתרים