חיטוב הגוף עם אימון ברטט
צוק קשר עמודים פנימיים

השאר פרטים כאן ונציגנו יחזרו אליך בהקדם שיחת ייעוץ ללא התחייבות!
*
*
*
אני מעוניין/ת להצטרף לרשימת הדיוור לקבלת טיפים ומידע.
checked

מכון וינגייט- פרופסור איסורין - המדען לספורט השגי

הינו מומחה בינלאומי לשיטת הרטט, אימון ברטט. הוא נחשב לאחד המדענים  ... להרחבה
 

הרזיה ללא דיאטה?

מצב גופך אינו גזרה משמים, בכוחך לשנותו.
אל תוותרי! אנו נעזור לך ביעילות ובמקצועיות רבה..

מכשיר רטט לחיטוב הגוף - פעילות קלילה להרזיה בטוחה - Vibratech


אני לא מצליח לשמור על תוצאות הדיאטה. אני לא מצליחה לרדת במשקל. אני כל הזמן שומר והמשקל תקוע. אני כל הזמן חושבת על אוכל.

עודף משקל הוא ללא ספק אחת הבעיות הבריאותיות המרכזיות בעידן המודרני. הסיבות לעודף משקל נובעות בעיקר מתזונה לא נכונה, אורח חיים תובעני וכמובן חוסר פעילות גופנית. למרות שכולנו רוצים לרדת במשקל בסופו של דבר רובנו נכשלים בשלב כלשהו בתהליך; אנחנו מנסים דיאטות אחרות, שותים אבקות בטעמים משונים, מתחילים בפעילות גופנית, החיונית לתהליך הירידה במשקל, ומהר מאוד מתייאשים. אחת הבעיות של הסובלים מעודף משקל היא הקושי לעשות פעילות גופנית; הבעיה המרכזית היא הלחץ הכבד המופעל על המפרקים שגורם לכאב בלתי נסבל ויוצר תחושה של תסכול. מעבר לכך, אנשים הסובלים מעודף משקל, חשים לעיתים במבוכה כאשר הם עוסקים בפעילות ספורטיבית, בין אם מדובר בחדר כושר או בפעילות חוץ. שיטת Vibratech  מהווה עבור הסובלים מעודף משקל דרך נפלאה להורדת המשקל ללא כאב וכמעט ללא מאמץ פיזי בעשר דקות בלבד. השיטה מאפשרת להתאמן בבית מבלי להזיע ומבלי לחשוש מאי הנעימות שבחשיפת הגוף במקום ציבורי. 

 
רוצה לשמוע פרטים נוספים ? יש לך שאלות ?
תמלא פרטיך עכשיו ! שיחת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות.

לחץ כאן לסקר לקוחות לאחר שנת אימון על מכשיר ויברטק !!

אימון בעזרת מכשיר רטט להרזיה - הגורם המשמעותי ביותר לירידה במשקל. עובדה!


ראשית, חשוב לציין שלא קיימת הרזיה ללא דיאטה - הורדה במשקל מחייבת שילוב של דיאטה ופעילות גופנית. במחקר שנערך במשך שנה על ידי דירק ויסרס (Dirk Vissers), פיזיותרפיסט במכללה האוניברסיטאית של ארטסיס  Artesis University College)) ובאוניברסיטת אנטוורפן, בבלגיה, נבדקו 79 אנשים בוגרים בעלי משקל עודף. המחקר בחן קבוצות שונות שהתחלקו לפי שיטות אימונים שונות שכללו תרגילים להרזיה במטרה לראות איזו קבוצה תאבד את אחוז המשקל הגבוה ביותר וגם תצליח לשמרו. תוצאות המחקר הראו כי קבוצה אשר שמרה על דיאטה ועסקה בפעילות גופנית ובתרגילי הרזיה קונבנציונאליים איבדה 7% ממשקל הגוף הראשוני והצליחה לשמור על רוב ההישג עד תום תקופת המעקב. לעומתה, קבוצה אשר עבדה עם מכשיר רטט באימון שנמשך בין 11 ל-14 דקות ביום, איבדה 11% ממשקל הגוף(!) כאשר בתום תקופת המעקב הצליחו חברי הקבוצה לשמור על ירידה המסתכמת ב- 10.5% מהמשקל המקורי. להמשך המחקר 
 

למחקר אקדמי חד משמעי לחץ כאן !!!


דיאטה אינה מספיקה בכדי לרדת במשקל ללא פעילות גופנית
 
איך עובדת שיטת הרטט?

שיטת Vibratech גורמת לכיווץ השרירים על ידי התנגדות שמספק המכשיר רטט, תורמת לחילוף חומרים מהיר . כמו כן מגביר האימון את זרימת הדם, מנקז ומנקה את הגוף מרעלים, מייצר הפרשות מוגברות של הורמון הגדילה שאחראי על שינוי מטבולי בגוף ובכך משפיע על תהליך איבוד השומן. בנוסף לכך, שיטת Vibratech גורמת לעלייה מוכחת של מסת השריר המעלה את כמות שריפת הקלוריות גם בשעת מנוחה בזאת בגלל שינוי בחילוף החומרי בגוף "מטבוליזם". אחד המדדים לדעת אם בן אדם צורך אנרגיה בזמן פעילות ספורטיבית הוא מדד צריכת החמצן תוך כדי פעילות. מחקר שנערך בקרב אנשים עם משקל עודף בדק את צריכת החמצן במהלך האימון במכשיר רטט. המחקר בדק קבוצת נשים שהתאמנה לסירוגין, פעם בעזרת מכשיר רטט ופעם בפעילות גופנית רגילה. בקבוצה שהתאמנה בשיטת הרטט נמצאה עלייה משמעותית של 8% בקצב הלב, עובדה אשר מוכיחה כי צריכת החמצן בגוף בסוג פעילות זו מוגברת.
 
לשיטת  Vibratech יתרונות רבים, ביניהם:

*
        אלטרנטיבה לפעילות גופנית – פעילות ביתית מבלי להיחשף בפומבי.
*       חיזוק ובניית השרירים.
*       הפחתת דילול עצם וסיוע במניעת בריחת סידן.
*       שיפור  בזרימת הדם ע"י הרחבת הורידים והעורקים.
*       הפחתת כאבים בגב התחתון ובברכיים.
*       שיפור מצב הרוח.
 
 
שיטת  Vibratech מלווה את הדיאטה בפעילות גופנית בריאה ומבוקרת
ומעניקה פתרון מושלם לבעיית עודף המשקל
 
לסיכום, Vibratech  הינה שיטה מוכחת להורדת משקל הנעשית בצמוד לתכנית  הרזיה אישית וייחודית – תכנית אימונים אישית מותאמת לכל מתאמן ונבנית ע"י הצוות המקצועי של Vibratech בראשות פרופסור ולדימיר איסורין. לא מדובר כאן על הרזיה ללא דיאטה. התכנית מלווה בפיזיותרפיסט מוסמך שדואג להדריך ולהדגים כיצד יש לבצע את התרגילים במכשיר בצורה היעילה ביותר, בהתייחס למרכיבים שונים, ביניהם: גיל, משקל, נתונים פיזיים, נתונים בריאותיים ועוד. בשילוב עם דיאטה מתאימה, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות בתוך זמן קצר.
 

אימון ברטט, בתוכנית בריאות 10 עם פרופ' קרסו. שווה האזנה!


 

 

 

 

  

תעיין בעדויות ומכתבים של קומץ הלקוחות של החברה (לחץ כאן )

הרזיה ללא דיאטה בעזרת מכשיר רטט להרזיה

למחקר אקדמי חד משמעי לחץ כאן !!!
מחר מתחילים בדיאטה. היום מתחילים עם VIBRATECH
פנו אלינו עוד היום ותחילו לרדת במשקל !!

»  עודף משקל והרזיה - לחץ למחקרים מדעיים 

לחץ כאן לסקר לקוחות לאחר שנת אימון על מכשיר ויברטק
 

Busi
premenopause
Old
Sport
Weight
דרונט בניית אתרים